Nachlazení v dnešní době, jak postupovat

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.11.21 22:40

Nachlazení v dnesni době, jak postu

Jak mám postupovat? V pátek únava, tlak v hlavě, škrábání v krku, trochu ryma-malicko. Sobota-unava, škrábání v krku, zvýšená teplota 37.5,paralen zabral, neděle - celkově lepší, rýma, večer se přidal suchý kašel…ale ne trvalý…
Nevím, jak postupovat… zítra se máme testovat v práci, mám tedy jít do práce a hned se otestovat? Nebo volat dr? Vůbec nevím… Čich i chuť mam,…a je mi celkem ok, až na to občasné suché zakašlání… není nezodpovědné, jít se otestovat do práce?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8125
21.11.21 22:42

Zavolej obvodakovi, ten ti pravděpodobně napíše zadanku na PCR a možná neschopenku. Je nezodpovědné chodit s podezřením nemoci -jakekoliv - do kolektivu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.21 22:53

V podstatě testovat se budu před vstupem na pracoviště… Říkám, jinak se cítím ok…

• Citovat
  • Nahlásit
8125
21.11.21 22:57
@Anonymní píše:
V podstatě testovat se budu před vstupem na pracoviště… Říkám, jinak se cítím ok…

No a budeš tam sama? Cestou do práce také nikoho nepotkas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.21 23:09

Cestou do práce? V podstatě ne, běžně, pár lidí na ulici a těm se můžu obloukem vyhnout… měla bych respirátor…
Fakt nevím, jak se zachovat… můžu ráno zavolat dr, ale za jak dlouho mě pošle na test? Takhle bych předběžně věděla…

• Citovat
  • Nahlásit
8125
21.11.21 23:21
@Anonymní píše:
Cestou do práce? V podstatě ne, běžně, pár lidí na ulici a těm se můžu obloukem vyhnout… měla bych respirátor…
Fakt nevím, jak se zachovat… můžu ráno zavolat dr, ale za jak dlouho mě pošle na test? Takhle bych předběžně věděla…

Pošle tě na test hned. A záleží odkud jsi. Někde můžeš jít hned a ještě ten den máš výsledek jinde čekáš.
Já bych do práce nešla. Myslím, že když půjdeš, tak tě kolegové budou milovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.21 23:29

Ja jsem onemocnela ted, v 8 vecer. Tece mi nos, skrabe me v krku. Testovala jsem se ve 12 v poledne kvuli praci a byla jsem negativni. Tak ted taky resim, co mam delat (probudila jsem se a nemuzu spat). Taky me boli cely clovek. V praci me budou mit radi, kdybych byla ZASE nemocna. Pokazde me nakazi deti. Tak to necham do rana odlezet :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.21 23:31
@janickaIII píše:
Pošle tě na test hned. A záleží odkud jsi. Někde můžeš jít hned a ještě ten den máš výsledek jinde čekáš.
Já bych do práce nešla. Myslím, že když půjdeš, tak tě kolegové budou milovat.

U nas se s nemoci chodi, to je ten problem. Jediny, kdo furt kvuli nemoci chybi, at sve nebo deti, jsem ja :roll: od pondeli do stredy mam chodit idealne. No a chytlo me to opet v nedeli vecer. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.21 23:49

Dívala jsem se na obsazenost PCR testů a není žádné místo…nebo obvodaci mají nějaká k dispozici pro tyto případy?
Ted jsem si dělala samotest, ale vůbec nic se neukázalo…

• Citovat
  • Nahlásit
8125
21.11.21 23:50
@Anonymní píše:
U nas se s nemoci chodi, to je ten problem. Jediny, kdo furt kvuli nemoci chybi, at sve nebo deti, jsem ja :roll: od pondeli do stredy mam chodit idealne. No a chytlo me to opet v nedeli vecer. :roll:

Ty jsi jiný anonym než zakladatelka. Do zaměstnání, kam se běžně chodí v nemoci, bych se už nevrátila. Si hrajete na minulý režim a na to, kdo je větší úderník? To snad ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8125
21.11.21 23:51
@Anonymní píše:
Dívala jsem se na obsazenost PCR testů a není žádné místo…nebo obvodaci mají nějaká k dispozici pro tyto případy?
Ted jsem si dělala samotest, ale vůbec nic se neukázalo…

Když zavoláš Dr tak ti dá pn a budeš doma dokud nebude místo na testy. To je snad lepší než lézt mezi lidi do práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.21 00:27

Udělala jsem ještě jeden test a objevila se tam i druhá, ale slabší čárka…co to pro mě a rodinu znamená?

• Citovat
  • Nahlásit
979
22.11.21 04:48
@Anonymní píše:
Udělala jsem ještě jeden test a objevila se tam i druhá, ale slabší čárka…co to pro mě a rodinu znamená?

Tak, pro Vás to znamená zůstat doma, zavolat doktorovi a jít na pcr test. Manžel, pokud je očkovaný, tak mu max doporučí jít na test, pokuď očkovaný není, Vaším potvrzeným PCR testem nastupuje do karantény. Děti, záleží, jak jsou staré (pokud jsou nebo nejsou očkované), čeká to samé..na kontrolní testy mají jít 5.-7. den od Vašeho potvrzení, což se nyní dost protahuje, neboť je dlouhá čekačka na testy. Pokud budou pozitivní, začne jim běžet 14dní izolace :roll: je to běh na dlouhou trať… držte se :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.21 05:41

Na PCR půjdu kdoví kdy…do té doby tedy děti a manžel musí zůstat doma? Už i na základě samotestu?

• Citovat
  • Nahlásit
34403
22.11.21 05:51
@Anonymní píše:
Na PCR půjdu kdoví kdy…do té doby tedy děti a manžel musí zůstat doma? Už i na základě samotestu?

Manzel at zavola do prace a domluvi se, pokud je ockovani, karantenu na anitigen manzelky nedostane, ale at se v praci domluvi. Deti bych nechala doma. Uz se objednej na test, zadanka staci pozdeji, kdyz se stejne ceka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat