nachlazeny močový mechýř

63
29.8.07 16:29

nachlazeny močový mechýř

už druhy den chodim moc na malou a moc často nachladila jsem si močák ..zatim mne nic moc nareže a ani nepali … jsem v 33tydnu …lecil se nekdo s močakem v tehotenství??? a co vam dali … nabali jste se leků v tehotenství…? :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1575
29.8.07 17:04

Ahoj, já jsem v 23 tt a už jsem stihla dva záněty a z toho jeden pořádný. Doktor mi předepsal antibiotika (gyrablock) a já si na internetu přečetla, že je to pěkné svinstvo, a že se to v těhu nesmí, tak jsem si pro jistotu skočila ještě k obvodní lékařce, a ta mi udělala test z krve z prstu (teď nevím, jak se to jmenuje CRP nebo CRL). Musí se platit, ale není to moc (cca 60 kč) Je to test, který odhalí jak velký zánět probíhá v těle a jestli je nutné předepisovat antibiotika. Oni je totiž doktoři často předepisují úplně zbytečně. Ten test nedělá každý, ale stojí za to si to zjistit. Já už na něj jako těhule byla několikrát. Mě doktorka zjistila, že antibiotika nepotřebuju, tak jsme zkusili homeopatika, brusinky a nějáké čaje a za dva, tři dny bylo po zánětu. Výborný je na to heřmánkový čaj, ten si dám občas i preventivně. Urologické čaje by se neměli (dráždí), ale oběvila jsem jeden dětský granulovaný, který neobsahuje bylinky jako ten urologický. Zkus se zeptat v lékárně, tam ti poradí. Ale každopádně by se zánět močového měchýře neměl podceňovat. Tak přeji hodně zdaru a bezproblémové čurání :D :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2923
29.8.07 17:14

Tenhle typ zánětu mě pořádně a několkrát potrápil po porodu - protože jsem se chtěla vyhnout antibiotikům, užívala jsem brusnky(výtažek z lékárny) a taky mletý sušený kořen libečku(ten jsem dostala, netuším, jestli se dá sehnat) - obojí zabíralo skvěle!

rychlé uzdravení přeje

vera

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
29.8.07 19:39

jo brusinky jsou skvělý - hlasuju pro ně! Zobu je sušený pokaždý, když si jen připadám, že divno chodím na malou…Sušený nebo ve formě Relax džusu - obojí nahusto… Ovšem, jestli lze iv těhotenství? Asi ano, jak píše Pajulena
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
29.8.07 20:21

Ahoj

léčby jsou různé - první pomoc je hodně ale opravdu hodně pít, ty brusinky nebo urinal můžeš taky zkusit… ale já bych si s tím nezahrávala… infekce močových cest může způsobit předčasné otvírání!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15811
29.8.07 21:54

jo brusinky jsou dobre - dobry brusinkovy dzus taky maji v Ikea - zrovna dnes jsem si ho tam davala :) Jinak preji at je lip…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
560
21.9.18 07:38

Ahoj,mam take tyto potize, asi tyden,nic neboli, nereze, jen po docuravani citim takovy tlak. V nedeli jsem začala užívat Rowatinex,hodne pila,po trech dnech viditelne zlepseni, jen rano po noci, kdy jsem nepila to zase citim. Jak dlouho to ještě muze trvat nez to prejde, uz mi ten Rowatinex dochazi? Na ATB to, myslím, není. Mam jeste koupit brusinky?Nebo nejaky ten Urinal akut?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
584
21.9.18 09:01

Hlavně tu léčbu nepodcenujte!! Byla jsem minulý rok před dovolenou na gynekologii kvůli výtoku, i urologii kvůli trochu pálení po močení. Byla stopa krve a bílkovin v moči a skoro se mi vysmáli, že to nic není. můžu klidně jet na dovolenou, jen víc pít a vzít Urinal, brusinky. Na dovolené už jsem dostala antibiotika. Potom doma slabší antibiotika (kvůli kojení). Potom jsem kvůli lékům přestala kojit, léčila se všude možně,ale ten močový měchýř už se nikdy nespravil. :roll: Ted mi už na jiné urologii píšou léky na uvolnění měchýře"kvůli nedoléčenému zánětu" :zed: a bolí mě to celé dny. Prý to tenkrát bylo zanedbané.

Ted už bych se nechala vyšetřit pořádně. Předtím jsem se neodvážila do léčby mluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
560
21.9.18 09:25

Já právě nemam vubec zadny vytok, ani nic nepali, neboli. Kdybych to z dřívějška neznala, ani by mi nenapadlo to nejak resit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
584
21.9.18 12:40

@tabitta Tak mě teda pálilo po docuraní, pak když jsem dobrala atb, tak zbyl ten tlak a ten už nikdy nezmizel. Chodím kvůli tomu hrozně často :( ,zkoušela jsem brusinky, Renol, Urinal, měsíčkový čaj, atd. ale nemá to efekt. Ze začátku mi doktorka říkala, že je to po zánětu podrážděná sliznice. Ale víc než rok?? Ted už se to zhoršilo, že je i mimo čůrání, někdy horší, někdy lepší,ale je. :zed: je to na zbláznění.

Ale to určitě nebude tvůj případ, doktorka říkala, že to většinou za nějakou dobu odezní, ten tlak. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama