Prodlužování menstruačního cyklu

Anonymní
6.12.19 14:08

Nahle prodlouzeni MS cyklu..

Holky, prosim anonym, chodi sem svagrova a nechci, aby to vedela..

Je mi 34let. Chteli bychom s muzem miminko. Mela jsem MS vzdy jako hodinky po cca 30dnech. Vzdy priblizne v pulce cyklu jsem mela chut na sex a priznaky, ktere prisuzuji ovulaci.

Ale ted uz 3ti cyklus po sobe mam MS po 45dnech a vice.. Ted jsem uz 40ty den cyklu a MS nikde :nevim:.

Neco o mne:

• Uz pres pul roku zijeme pracovne s muzem v jine zemi. Mame se v lete vracet do CR. Bohuzel tu neovladam jazyk a lekarska pece je tu silena..
  • Prvnich nekolik mesicu chodila MS i zde jako hodinky a pak nahle nastala ta zmena.. Takze stehovanim a novou praci to asi nebude.
  • V praci mam stres, ale asi jako kazdy a nijak narocna neni..
  • Nestravuji se zrovna zdrave. Maji tu v jidle hosne sacharidu a obcas si dam cokoladu.. Ale to delam celou dobuba prvni mesice perioda chodila presne..
  • Snazim se denne chodit na dlouhe prochazky, abych mela dost pohybu
  • Loni mi delali testy na stitnici a lacny cukr a vse v poradku.
  • Vahu mam porad stejnou.. Ale mam nadvahu..

Jedine co predchazelo te zmene byla silna kvasinkova infekce. Mela jsem neprodysne pradlo a zpotila se a bylo to doma.. Mela jsem dokonce spineni mimo cyklus a bolesti tam dolu.. Vyhledala jsem tu mistni gynekolozku a ta me prelecila nejakymi cipky a stery jsou uz v poradku.. Nasledujici mesic vsak uz MS dorazila po 45dnech a od te doby se to veze..

Byla jsem minuly tyden v CR a muj gynekolog mi delal UTZ a rekl, ze nevidi zadne cysty, ze vidi krasnou sliznici, ale mysli, ze nebyla ovulace.. A ze nedokaze poznat, ve ktere fazi cyklu jsem..

Jsem z toho zoufala. Pravidelna MS me vzdy uklidnovala.. Ze to mimco pujde.. A presne kdyz se rozhodneme, ze je cas, tak mi prijde takove trapeni s MS.. Jsem ted porad nabrousena a vylevam si to na muzi.. :,(

Nemam vubec chut na sex a posledni 3 mesice se k nemu temer premaham :oops:. Mozna to souvisi s temi cykly a mozna mi i zmizela ovulace.. protoze uz ani zadne priznaky nepocituji..

Nevim co delat.. Vratit se do CR jeste nejde a tady to lecit taky nejde.. Lekarska pece je tu desna a je tu i ta jazykova bariera..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1015
6.12.19 14:19

Chtělo by to doktora, takhle mě napadá jen předčasný nástup menopauzy (což ale nevylučuje možnost mít mimčo, jen jsou ty cykly prostě delší, takže celkově míň pokusů). Nejste někde na severu? Tam by totiž mohlo být i tím - větší zima, tělo šetří energii (ale to většinou je jen tak o týden)… Takže bez doktora to asi nevyšpekuluješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat