Mohu mít sex, když špiním?

Anonymní
4.12.19 20:15

Špinení a sex

Dobrý den, mam menčí dotaz můžu mit nehranení sex když špiním? (Beru antikoncepci) bojím se ze můžu chytit nakou chorobu nebo se nemusim bat? dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
394
4.12.19 20:26

Jestli to nevadí partnerovi, tak můžeš mít sex i když špiníš. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.19 20:27

@HrozTaj
A nemusím se obávat ze chytnu nakou chorobu nebo něco?

• Citovat
  • Nahlásit
394
4.12.19 20:30
@Anonymní píše:
@HrozTaj
A nemusím se obávat ze chytnu nakou chorobu nebo něco?

Pokud toho člověka neznáš, tak nechráněný sex se nedoporučuje, chorobu můžeš chytit a je jedno, jestli špiníš nebo ne. Pokud jste ho spolu už provozovali a ty jsi v pořádku a nic jsi nechytla, tak ne, chorobu bys chytit neměla a špinění na to nemá vliv.
Ve skutečnosti spolu někteří lidi mají sex, i když žena plně menstruuje a nevadí jim to. To je na dohodě partnerů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.19 20:33

@HrozTaj
Aha takhle no on je muj prvni a nikoho jiniho jsem nemela takze vsehcno tohle je pro me nový jsem strasne paranoidní a zároveň nechci mít sex jen jednou za rok omlouvam se ale jeste jednou takze to bude v poho jo? Jinak dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
4647
4.12.19 20:34

Tobě jde asi o to, že jsou sliznice více „otevřené“,ano, jsou v době špinění a menstruace náchylnější k infekci samozřejmě..
na druhou stranu - nikdy jsem žádnou nechytla :-DD a občas to praktikuju už 30let :-)
je fakt, že teda jen spíš vyjímečně a se stálým partnerem a určitě ne v době nejsilnější ms, to mi přijde totálně nechutné..
ovšem proti gustu.. kdysi jsem četla od pár žen, že si v tomto období dokonce i sex fyzicky lépe užijí, holt, každý jsme originál ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
4.12.19 20:35

Tedy na takovou příležitost bych počkala na lepší okamžik. Kvůli tomu špinění ti to nemusí být příjmemné a partnerovi taky ne. Vyloženě nemoc nechytíš z tohoto důvodu, ale je mnohem větší riziko, že se budete oba škrabat kvůli rozmnoženým kvasinkám či zánětu močových cest. A jestli takto stále špiníš, změn antikoncepci, takhle by to být nemělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.19 20:39

@Tiger-lily
No právě ja zadnou nikdy nebrala a ted beru yosefinne 4mesic a nevim jestli to ke normální ale jsem obednana k. doktorovi tak uvidim

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.19 20:42

@Lucy75
No nez mi zacla menses tak jsme meli sex a trosku jsem spinila ale dokoncily jsme to s partnerem jsem o tom mluvila ten rekl ze to je v poho ze mu to nevadí…jen se bojim následků :lol:…no ja jednou cetla ze jeden chlap sel dolu kdyz jeho přítelkyně mela menses

• Citovat
  • Nahlásit
394
4.12.19 20:48
@Anonymní píše:
@Lucy75
No nez mi zacla menses tak jsme meli sex a trosku jsem spinila ale dokoncily jsme to s partnerem jsem o tom mluvila ten rekl ze to je v poho ze mu to nevadí…jen se bojim následků :lol:…no ja jednou cetla ze jeden chlap sel dolu kdyz jeho přítelkyně mela menses

No, tak když mu to nevadí, tak je to v pohodě. Dávej na sebe samozřejmě pozor, choď na kontroly a pokud špiníš hodně mimo menstruaci, tak si nech předepsat jinou značku, protože by to tak nemělo být. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat