Změny na děložním čípku - otevřené lemované ústí

19
3.12.19 16:11

Změny na děložnim čípku - otevřené lemované usti

Ahoj holky, chodím teď každý půl rok na kontrolu děložního čípku které den provádí mikroskopem 8o
Dnes jsem tam byla na kontrole, a doktor mi odebral biopsii - říkal ze to je jen pro kontrolu aby bylo vše v pořádku, tvářil se trochu pohřebně ale věřím ze bude všechno v pořádku jsem z toho trochu v depresích prý se mi tam mění nějaké buňky navíc ve zprávě mám “několik otevřených a lemovanych Ústí” vůbec nevím co to je, má s tím někdo zkušenost?? :(
Jsem dnes z toho taková špatná, přeci jen biopsii se děla když už je něco špatně, nebo ne? :( děkuji za každou odpověď :(
Věřím ze to bude v pohodě - Děkuji holky ☺️☺️❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7500
3.12.19 18:55

Po porodu mi doktorka dala letáček o Cicatridině a byly tam popsané změny na čípku, obrázky a tak předpokládám, že máš na čípku vzhledově červené flíčky. Nemusí to nutně znamenat rakovinu, ale skrz ty flíčky mají HPV viry snadnější prostupnost. Taky se tak projevují první příznaky buněčných změn na čípku, ze kterých se může i ta rakovina vyvinout. Už si to přesně nepamatuji, ale zkus zůstat v klidu. I ta rakovina se vyvíjí snad několik let a dá se podchytit. Škoda, že jsem ten letáček vyhodila. Jinak bych ti to nafotila, bylo to tam krásně srozumitelně popsané i s fotkama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7500
3.12.19 19:22

Trochu jsem pohledala a tady je ke stažení ta brožurka v „dokumenty ke stažení a odkazy“. Mrkni. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
5.12.19 16:10
@Petule030 píše:
Trochu jsem pohledala a tady je ke stažení ta brožurka v „dokumenty ke stažení a odkazy“. Mrkni. ;)

Moc děkuji ♥️ Mann z toho fakt strach :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat