Dlouhé krvácení uprostřed cyklu

Anonymní
2.12.19 17:07

Dlouhé krvácení uprostřed cyklu

Zažila některá z vás týdenní nebo delší krvácení mimo období MS? Co to u vás nakonec znamenalo? Chystám se na gyndu, ale zajímají mě zkušenosti jiných. Četla jsem o ovulačním krvácení, ale to bych krvácela jen max pár dní, ne? Neberu HA ani nic jiného… podle googlu to vypadá tedy na nějaký horší problém. Měl to někdo z vás taky tak?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.12.19 17:22
@Anonymní píše:
Zažila některá z vás týdenní nebo delší krvácení mimo období MS? Co to u vás nakonec znamenalo? Chystám se na gyndu, ale zajímají mě zkušenosti jiných. Četla jsem o ovulačním krvácení, ale to bych krvácela jen max pár dní, ne? Neberu HA ani nic jiného… podle googlu to vypadá tedy na nějaký horší problém. Měl to někdo z vás taky tak?

Ja mám kolem ovulace špinění ca 7 dní.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 17:42

Pokud je možnost, že jsi mohla otěhotnět udělej si test, u mě toto bylo mimodelozni těhotenství, absolutně bez bolesti.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 17:49
@Anonymní píše:
Pokud je možnost, že jsi mohla otěhotnět udělej si test, u mě toto bylo mimodelozni těhotenství, absolutně bez bolesti.

před tím ti vynechala menstruace, nebo jsi ji měla a poté jsi měla tohle krvácení? a otěhotněla jsi po tom mimoděložním ještě?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 19:08
@Anonymní píše:
před tím ti vynechala menstruace, nebo jsi ji měla a poté jsi měla tohle krvácení? a otěhotněla jsi po tom mimoděložním ještě?

Normální MS, pak v půlce cyklu najednou krvácení, cca týden, 8 den mi doktorka udělala test kde byla slabá čárka, za další dva dny kdy hcg kleslo minimálně jsem šla do nemocnice.
Ano laparoskopie byla v prosinci a na konci května jsem otěhotněla a donosila.
Na začátku těhotenství jsem spinila, byla jsem uplne vyřízená a jela do nemocnice, myslela jsem že se to stalo znovu :,( naštěstí byl plod v děloze a špinění způsobila bakterie, která se prelecila a bylo vše ok, zbytek těhotenství bylo už v pořádku :srdce:
Kdyby bylo nejhůř a byl to i Tvůj případ ničeho se neboj, operace a hojení je nenáročné, otěhotněla jsem znovu já i moje kamarádka bez potíží :) Ale nestahuj kalhoty, když brod je daleko. Může to být nějaká banalita.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 19:49

Tak to je dobre ze jsi nakonec donosila dite :) snad to to mimodelozni u me nebude, manzel do me ejakuloval jen 2krat, a to mimo ovulaci (jestli teda ovu poznam), tak to by byla fakt blba nahoda.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat