Bolest pravého vaječníku asi

Anonymní
1.12.19 20:58

Bolest pravého vaječníku asi

Dobrý večer, od včerejší noční mě bolí asi pravý vaječník. Strašně se bojim ze to něco bude znamenat. Tak než dojdu k dr. Tak se chci zeptat vás zdali jste to někdo nezažil
Když sedím v klidu tak mě to nebolí ale když něco dělám jako úklid nebo proste jsem v obchodě tak mě tak strašně píchá a je mi z toho na zvracení
Nevíte co to muže byt?
Strašně se bojim
Děkuji moc za případné komentáře :,( :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6472
1.12.19 20:59

Co třeba cysta? Zítra bych zašla na vyšetření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
1.12.19 21:03

@Karleon
Cystu mám to je pravda
Teda ještě nevím jistě ale před půl rokem tam byla ale dr říkala ze by mi po práškách Nela zmizet a neříkala mi jestli mám přijít až doberu prášky
Bojim se jestli se třeba nezvětšila
Měla sem ji cca v rozměru 4 Cm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
685
1.12.19 21:15

Může to být cokoliv, bez znaloati věku, lelu, historie atd Ti na emiminu těžko může nekdo poradit. Bez na prohlídku ihned, může to být cokoliv a nenechej se odbyt. Pokud by to byla rakovina, tak ta se musí podchytit co nejdriv. Pak dej vědět jak to dopadlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.12.19 21:26
@Anonymní píše:
Dobrý večer, od včerejší noční mě bolí asi pravý vaječník. Strašně se bojim ze to něco bude znamenat. Tak než dojdu k dr. Tak se chci zeptat vás zdali jste to někdo nezažil
Když sedím v klidu tak mě to nebolí ale když něco dělám jako úklid nebo proste jsem v obchodě tak mě tak strašně píchá a je mi z toho na zvracení
Nevíte co to muže byt?
Strašně se bojim
Děkuji moc za případné komentáře :,( :,( :,(

Muže to být slepé střevo…
Ja to letos zažila…a protože jsem ho mela uložené až nahoře pod játry, tak bolelo taky jinde a přišlo se na to až se mi udělal v játrech abces :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
1.12.19 23:02

@uživatel2
Je mi 18náct :( :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
685
1.12.19 23:13
@anonim17 píše:
@uživatel2
Je mi 18náct :( :lol:

To s největší pravděpodobností rakovina vaječníků nebude - pokud nemáte genetickou zátěž v rodině. Ta postihuje primárně ženy ve věku 50 +, u těch mladších je to pak spíš věc genetiky (rak. vaječníků, prsou, prostaty v rodině).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
2.12.19 04:07

Pokud ti je špatně od žaludku tak to bude nejspíše cysta..taky jsem to tak měla..včetně pichani..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat