Postinor nebo implantační krvácení?

Anonymní
1.12.19 18:20

Postinor nebo implantační krvácení?

Ahoj holky, potřebuji radu., Před týdnem (23.11.) sex s přítelem, bohužel nehoda, spatny kondom očividně, 15DC, normálně mám 33-35 dnů dlouhé cykly, poslední MS 9.11. - takže teoreticky ovulace až někdy 20DC, ale radši jsem vzala po par hodinách postinor, nechci nic riskovat. Co jsem se tak sledovala, tak ovulaci v těch dnech nic nenapovidalo, žádný výtok, jen malo a spíše takové hodně letového a trochu pak kremoveho bílého, ale jen trochu. Včera jsem začala mit celkem velké křeče a bolesti podbrisku a celkove břicha, jako mám vždy před MS a i takové typické střevní potíže, co mám před MS. Dneska se dostavilo slabší krvácení, taková tmavě červená krev, ale ne hnědá, červená. A nevím, zda by to tedy mohlo byt vyvolané tím postinorem nebo zda se třeba nejedna o implantacni krvácení, ale na to se mi zda trochu brzy. Respektive vsude píšou tak 10-14 dnů po oplodnění a já mám teprve týden od posledního styku…s tím, ze ani nevím, zda ovulace fakt proběhla nebo teprve nemelaˇ proběhnout. Poslední rok mám s těmi cykly fakt velký problem - chodí si to tak jak si ro zachce, měla jsem ro prakticky jen v únoru, březnu, cervenci, srpnu (ta navíc byla vyvolaná injekci) a pak až teď v listopadu, takže ani nevím, zda ovulace probíhá u takovýchto cyklu. Tak asi počkám, zda se to krvácení nějak nerozjede více - jinak mi nic moc není, jen me poboliva břicho jako normálně při MS a lehce krvacim, ale jinak žádné problémy. Je to postinorem nebo by to mohlo značit těhotenství? Na test je ještě brzy myslím, to až tak za tyden.

• Citovat
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat