Hodně nezvykle slabá menstruace

1.12.19 20:17

Hodně nezvykle slabá menstruace

Ahoj holky, chci se zeptat… mám menstruaci už od porodu (12/2017) 30. max 31. Den cyklu… antikoncepci neberu protože ji mám zakázanou (krevní onemocnění) jde o to ze.. kazdy měsíc mám menstruaci přesnou jak pisu a začne zpravidla vzdy rovnou (žádné spineni nebo rozjizdeni) a je ihned hodne bolestivá - tak to mám odjakživa.. tento měsíc, přesně dnes jsem začala dopoledne slabě špinit a během dne jen proste spinim, sem tam krev ale spis to občas silněji zašpiní a břicho mě pobolívá jen chvilkama (rozhodně hodne málo). Nesetkala jste se s tím některá? Na internetu jsem nasla, ze jsou důvody buď stres (ten nemám, jsem absolutně šťastná a spokojena), nebo menopauza a to mi přijde nepravděpodobné kdyz je mi 23 let :lol: nevíte co by to mohlo byt?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11026
1.12.19 20:48

Já mám slabou menstruaci po porodu pravděpodobně z důvodu poranění dělohy, ale kdyby to byl tvůj případ, tak bys o tom asi věděla :nevim: ale tak občas jsou asi nějaký odchylky běžný a nemusí být každej cyklus jak přes kopírák :think: ještě mě napadlo nějaký nachlazení, nemoc, antibiotika :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5932
1.12.19 20:58

Třetí příčina může být těhotenství. Ale… nejsme stroje, občasné zakolísání je naprosto normální a příští měsíc může být vše zase jako dřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.19 22:36

Holky, díky za rady. Žádné poranění jsem nemela a snad ani nemám 8o a občasnemu zakolisani bych se hodne divila u sebe, vse je u mě vzdy přesné ji hodinky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama