Zánět uvnitř pochvy

Anonymní
2.12.19 03:40

Potrebuji radu prosim- zanet ci infekce??

Ahojte holky :) mam takovy problem :( jeto uz druhy co me svědí moje ve vnitřku nekdy to prestane a nekdy to tak zas svedi az je to neskutečné. A kdyz se vycuram jeto pro me uleva na chvili jakoby to prestane. Ale nepi meto. A na kalhotchách mam jakoby bile miniaturni bile hrudky. Chci se zeptat nemela jsete to taky? Dnes se objednam na gyndu ale chtela jsem vedet coto asik tak je bojim se tam jit. ???? At by to nedej boze nebylo nic vazneho… Nevim z ceho to muze byt. Dekuji moc za odpovedi :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.12.19 03:53

ZAKLADATELKA

Jeto druhy den coto mam :) promin te zapomnela jsem to tam pripsat

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 03:57

ZAKLADATELKA

A po čurani me to nepálí to jsem taky zapomnela pripsat omlouvam se za gramatiku :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
101
2.12.19 04:02

Pokud máš hrudkovitý bílý výtok nejspíše to budou kvasinky.. lze volně v lékárně koupit tablety zaváděcí Clotrimazol a také krém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 04:12
@marki111 píše:
Pokud máš hrudkovitý bílý výtok nejspíše to budou kvasinky.. lze volně v lékárně koupit tablety zaváděcí Clotrimazol a také krém.

Děkuji moc hned si to koupim rano :srdce: snad to pomuze ale podle tech tablet mam stejne priznaky co tam pisou

• Citovat
  • Nahlásit
7501
2.12.19 16:36

Určitě kvasinky. Kup si Clotrimazol 6 tablet a krém, pravděpodobně se ti uleví a ani na gynekologii nemusíš chodit. Kdyby to nepomohlo, tak ta gynda. Ale určitě chtěj těch 6 tablet a poctivě je dober, i když se ti uleví do dvou dnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.19 18:11

ZAKLADATELKA

Holky tak jsem byla prece jen na gynde a mam kvas. infekci :( :,( akorat stejne nevim z ceho to muze byt :zed: :nevim: dekuji Vam moc za rady :) mejte se pekne a paa :mavam: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat