Léčba gyn. problémů autovakcínou

Anonymní
2.12.19 10:13

Léčba gyn. problémů autovakcínou

Zdravím všechny,

už nějakej ten rok trpím na opakované bakteriální záněty. Doktorka už do mě nechce nic cpát, protože to jsou furt globule, masti, antibiotika atd. Byla jsem na imunologii a doktor mi doporučil autovakcínu, s tím, že se namíchají ty bakterie, které mě neustále trápí aby si na to tělo zvyklo a umělo se s němi poradit. Moje gynekoložka říkala, že by do toho šla a že tomu fandí, protože jí příjde jako hloupost, furt do mě něco rvát. A má otázka zní: Zkoušela jste to některá z vás? Funguje to? Jak to probíhá? Nějaké problémy? Děkuji za každou radu a připomínku ;) :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14015
2.12.19 10:48

Jdi do toho, dostaneš takové pidi lahvičky a pravidelně to budeš pít, to je vše. Funguje skvěle, měla jsem rok a půl problémy a po léčbě čtyři roky klid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 11:43

Jen mě tak napadá. Nebudou ty problémy chvilku ještě horší, když těch bakterií budu do sebe ládovat tolik? Jen mě to zajímá. O téhle autovakcíně slyším poprvé v životě a jsem v tom úplně neznalá.

• Citovat
  • Nahlásit
225
3.12.19 20:43

Me na vlekle gyn. problemy po druhem porodu pomohly bylinkove vlozky a intimky. Od dr.mi nic nezabiralo, uz jsem z toho byla zoufala. Autovakcinu mi nenabidla. Klidne mi napis sz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat