Šokující výtok v noci

Anonymní
3.12.19 11:31

Sokujici vytok v noci

Dobry den. Ma prosim nekdo zkusenosti s masivnim nocnim vytokem? V noci jsem se probudila v kaluzi. Kdyz jsem se zvedla, vystrikl vodnaty vytok. Mela jsem mokre cele pyzamo.Jako by mi praskla plodova voda. Tehotna nejsem. Zadne svedeni, jen me uz par dni poboliva v podbrisku. Rok se snazime bez uspechu. Ted - mozna i z toho stresu- mam predcasnou menstruaci. Podle gynekologa jsem v poradku. Sam nechape, co to bylo. Nemate s tim nekdo zkusenosti a co pomohlo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.12.19 12:15

Hodne lubrikantu pri vecernim sexu? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
8
3.12.19 12:18
@Anonymní píše:
Hodne lubrikantu pri vecernim sexu? :nevim:

To by to asi nebylo takova zahada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
3.12.19 12:29

Mokrý orgasmus, ve spánku? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2739
3.12.19 12:31
@orchidea2016
@orchidea2016 píše:
Mokrý orgasmus, ve spánku? :nevim:

To chci taky!!! :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9030
3.12.19 12:38

Moč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
3.12.19 12:39

Ahoj, to je zvláštní. Taky bych se asi přikláněla k mokrému orgasmu ve spánku. Hodně silní ovulace to je asi blbost, ale kdo ví :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.19 13:28
@karkarka
@karkarka píše:
Moč?

To si mysli gynekolog. Ze zanet mocoveho mechyre. Ale je mozne, aby se zene v leze dostala moc do delohy? Jako mozna ano.

• Citovat
  • Nahlásit
546
3.12.19 14:38
@Anonymní píše:
@karkarkaTo si mysli gynekolog. Ze zanet mocoveho mechyre. Ale je mozne, aby se zene v leze dostala moc do delohy? Jako mozna ano.

Tak kdyby to byla moč, to by asi bylo cítit ne…to by jsi nepsala, že výtok :nevim:, ale těžko říct no. Já teda hodně trpím na záněty močáku, fakt silné, ale tohle se u zánětů moc neděje, aspoň u mě teda ne :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat