Co na kvasinkovou infekci pochvy?

3.12.19 11:44

Co na kvasinkovou infekci pochvy?

Trpím na opakované záněty pochvy a chci se zeptat jaký doplněk stravy by byl vhodný? Na trhu je jich spoustu… S jakým máte nejlepší zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2415
3.12.19 11:54

Ja beru pravidelne canestop, kdyz citim ze to neni pri sexu uplne ok a pali to tak nasadim glubule flor femina, a misto lubrikantu femi gel, naopak mam spatne zkusenosti s bylinkami a vyplachy, ale kazda jsme jina, kamaradka si nemuze vynachvalit rosalgin, ale ja trpela 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16909
3.12.19 12:03

Doplněk stravy? Žádný.

1. potřebuješ si nechat udělat na gynekologii kultivace a léčit to cíleně. Paralelně s tím léčit stejnou látkou i parntera - důkladně a alepsoň 14 dní se prostě dvakrát denně musí mazat. Do té doby sex jen s kondomem. Pokud je tu riziko, že si nejste úplně 100% věrní, tak sex pouze a jedině s kondomem. Bez přeléční parntera bývá léčba vaginálních zánětů zcela zbytečná.

2. v době, kdy se neléčíš ničím antimykotickým, používej probiotické globule/tampony/chytrou houbu.

3. kup si vlékárně lyzáty typu Candivac

4. prádlo co není z bavlny či bambusu a nedá se vyvařit nos pouze krátkodobě na sex - tedy obléknout, předvést se a sundat, aby se ti klín v něm příliš nezapařoval. Stejně tak se vzdej těsných kalhot a nos prodyšné materiály (žádný polyester) a volnější střihy - sukně jsou lepší - alespoň do té doby, než se ti prostředí v pochvě nestabilizuje. Prádlo buď vyvařuj a nebo dezinfikuj.

5. doufám že pochvu ničím nevyplachuješ, nedrhneš a podobně a na vnější omytí používáš pouze přípravky s nízkým PH, aby si nenarušovala přirozené prostředí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1159
3.12.19 12:09

Jestli trpíš opakovaně, tak doporučuji Candivac pro tebe, popřípadně i partnera. Ten mě z toho po letech dostal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
3.12.19 12:31

Omezit cukr a bílou mouku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
3.12.19 15:46

Mě teď jedna paní radila pít vodu s jablečným octem…zatím jsem to nezkusila ale posílám dál :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat