Tekutý výtok

Anonymní
4.12.19 19:33

tekutý výtok

Ahoj, je mi 18 let. Výtok mám asi od svých 11, ale většinou mě neobtěžoval a říkala jsem si, že je to normální. Nevím, jak je to dlouho, ale před nějakou dobou jsem měla výtok mnohem intenzivnější, taky zapáchal a svědilo mě to. Zašla jsem si ke gynekoložce a ta mi předepsala mi mast macromiror complex, ale zdálo se mi, že nezabral, tak jsem si myslela, že je to asi normální. Ale asi před 2 měsíci jsem začala mít ten výtok hodně intenzivnější a tekutý, barva do žluta. Používala jsem na to intimky, ale dneska jsem si musela vzít i normální vložku. Myslíte si, že to je nějaká infekce? Ke gynekoložce jsem už objednaná, ale až na leden, tak bych chtěla znát váš názor. A nevíte, co může způsobit neléčená infekce? Dá se nějak toho výtoku zbavit uplně? Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
4.12.19 20:17
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 18 let. Výtok mám asi od svých 11, ale většinou mě neobtěžoval a říkala jsem si, že je to normální. Nevím, jak je to dlouho, ale před nějakou dobou jsem měla výtok mnohem intenzivnější, taky zapáchal a svědilo mě to. Zašla jsem si ke gynekoložce a ta mi předepsala mi mast macromiror complex, ale zdálo se mi, že nezabral, tak jsem si myslela, že je to asi normální. Ale asi před 2 měsíci jsem začala mít ten výtok hodně intenzivnější a tekutý, barva do žluta. Používala jsem na to intimky, ale dneska jsem si musela vzít i normální vložku. Myslíte si, že to je nějaká infekce? Ke gynekoložce jsem už objednaná, ale až na leden, tak bych chtěla znát váš názor. A nevíte, co může způsobit neléčená infekce? Dá se nějak toho výtoku zbavit uplně? Díky moc

No ja mela podobný problém a doktor mi předepsal stejnout mast a pomohla ale slyšela jsem ze i bily jogurt pomaha tak bych to zkusila a nebo zkus zajit do lekarny

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama