Kvasinky, menstruace a léčba?

Anonymní
3.12.19 17:38

Kvasinky, menstruace a léčba?

Ahoj holky. Již 2 měsíce mám kvasinky. Všimla jsem si jich po měsíci kdy se mi objevily na jazyku. Mažu canestenem, měla jsem nějaké tablety na 2 dny na ten jazyk, beru laktobacil, mám nějaký gel do pochvy a měla jsem i probiotika ale ono to prostě nechce odejít. Na gyndu jdu pristí středu protože jsem měnila lékaře. Řekla jsem mu že mám PODEZŘENÍ na kvasinky a on se ani na jazyk nepodíval, stereo neudělal prostě nic jenom mi řekla že budu brát to a to a čau do 2 minut jsem byla pryč. Nevím už co s tím. Mívala jsem i horecku, bliju, je mi neustále blbě a jsem slabá. Nevím jestli to mám víc rozšířene. Co pomohlo vám? Za každou radu jsem vdecna zjistila jsem že i přítel to začal mít na jazyku tak 3 dny zpátky. Taky jsem měla mít 3 dny zpátky menstruaci a nic vůbec nic. Může to být z toho? Těhotná nejsem dělala jsem si testy. Poraďte prosím

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
317
3.12.19 17:41

Na imunoligii a žádanku na autovakcínu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
3.12.19 18:56

Urcite by to mel v prvni rade resit dr. Me proti kvasinkam pomohlo pravidelne pouzivani intim gelu s bylinkama a koloidnim stribrem, zensky caj a pouzivani bylinkovych intimek. Chtelo by to i odkyselit organismus. Pouzivam to pres rok a jeste se mi to nevratilo. Klidne mi napis sz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat