Reklama

Nahota u dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

robinka
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 18 inzerátů 22.08.18 16:22
Nahota u dětí

Dobry den. Nijak zásadní tema. Jen by me zajimalo, čistě informativne, jak to mate s nahorou u vlastnich deti, doma, ale pred necleny domacnosti. My nejsme puritani, normalne chodime pred detmi nazi - pri prevlekani, do sprchy, bezne, ale ucime dceru (5 let), ze kdyz vyleze z bazenu a jsou u nas prarodiče napriklad, ma si vzit aspon kalhotky. O vikendu na vetsi rodinne oslave chodila stejne stara neter celou dobu nahá. Ne, ze by nas to pohorsovalo, ale neprislo mi to uplne ok, i vuci ni, vsichni mohli videt vsechno, kdyz si sedla na piskoviste a roztahla nozky. No nevim, jestli fakt nejsem prilis pruderni. Co vy, kde máte hranice?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

stinga
Závislačka 3740 příspěvků 7 inzerátů 22.08.18 16:24

@robinka přijde mi to nevhodné, dala bych kalhotky, úplně nahé dítě max do 2 let, a to má většinou beztak pleny

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 22.08.18 16:28

Prarodiče beru jako členy rodiny, takže ne, nevadilo by mi, kdyby před nimi chodila dcera nahá. Přijde mi to normální. Nepřišlo by mi to vhodný na veřejným koupališti nebo před cizími lidmi. Stejně tak když se koupe mé dítě a dítě kamarádky nebo příbuzné, tak jsou děti nahatý a nikdo na tom nevidí nic divného. Vadilo by mi třeba, kdyby malá chodila nahatá na ulici před domem a tak. Na zahradě, kde je rodina, je to ok.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32076 příspěvků 22.08.18 16:28

@robinka a když je dcerka u babičky na prázdninách, tak jí babička koupe v plavkách nebo kalhotkách, aby náhodou neviděla její pipku? :think:

Klukovi je 7 a s nahotou problém nemá. Takže před babičku, prababičkou klidně chodí nahatý, koupě se ve vaně se svým bratrancem.

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 22.08.18 16:30

Dcera se od 3let stydí i predemnou když jí vyndávám z vany. Takze do 3let…pak jsem zastáncem oblékání buď plavek nebo kalhotek. V 5ti letech mi to přijde nevhodné.

Tichošlápek
Extra třída :D 10080 příspěvků 22.08.18 16:32

Kluci vidaji nahého manžela ve sprše, mne ne, zaviram se od jejich narozeni - je mi to proste nepříjemné. Jinak nahaty lita dvouletak, skoro čtyřletý ma krom koupání vždy trencle. Ale prarodiče je oba normálně koupou, takže tam nevidím důvod to nějak řešit. Vadilo by mi to mimo zahradu a celkově ve společnosti cizích lidí

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 22.08.18 16:35

Ono opravdu zalezi na tom jak to vnima cela rodina.
Ja bych asi dala nejake volne saty aspon. Ostatne saticky jsou pohodlne.

robinka
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 18 inzerátů 22.08.18 16:35

@lucenka Ne, zas tak radikalni nejsme. Normalne je pred nimi naha, ale chvili, nez si oblece kalhotky. Pred babickou vubec neni problem, ani pred bratrancem (8, koupou se spolu), ale nemam rada, kdyz cele odpoledne vystavuje prcku.

Murka
Ukecaná baba ;) 1506 příspěvků 22.08.18 16:45

V rodině se nestydíme a v běžném provozu navzájem vidíme i nazí. To platí i pro prarodiče. Ale pokud je na návštěvě někdo „cizí“, tak holka (4,5) nosí aspoň kalhotky. Starší (11) se už stydí, tam problém není. Vadilo by mi, kdyby šla holka nahatá na písek.
Na vlastní zahradě ať si to dělá každej jak chce. Ale vadí mi na veřejném koupališti nahaté děti. Tuhle tam byla maminka, sama měla na plavkách ještě šátek, ale syn předškolák tam běhal nahatej :roll:

tininas
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 22.08.18 16:46

Příspěvek upraven 22.08.18 v 16:58

Macecha.Bože
Povídálka 36 příspěvků 22.08.18 16:47
@robinka píše:
Dobry den. Nijak zásadní tema. Jen by me zajimalo, čistě informativne, jak to mate s nahorou u vlastnich deti, doma, ale pred necleny domacnosti. My nejsme puritani, normalne chodime pred detmi nazi - pri prevlekani, do sprchy, bezne, ale ucime dceru (5 let), ze kdyz vyleze z bazenu a jsou u nas prarodiče napriklad, ma si vzit aspon kalhotky. O vikendu na vetsi rodinne oslave chodila stejne stara neter celou dobu nahá. Ne, ze by nas to pohorsovalo, ale neprislo mi to uplne ok, i vuci ni, vsichni mohli videt vsechno, kdyz si sedla na piskoviste a roztahla nozky. No nevim, jestli fakt nejsem prilis pruderni. Co vy, kde máte hranice?

Vadí mi nahota u dětí a vadí mi když dospělý chodí nazí před detmi :zed:

Frozenheart
Povídálka 49 příspěvků 22.08.18 16:48

U Nás to je nepřípustné, aby dospělí chodili před dětma třeba jen ve spodním prádle.. ale každý to má jinak :mavam: :mavam:

Lenka_Hal
Závislačka 4817 příspěvků 22.08.18 16:50

Dala bych kalhotky. Ridim se tim, ze kdyz nevim, volim tu „ohleduplnejsi“ variantu. Mne to neva, ale jsem si jista tim stejnym u ostatnich? Nejsem? Tak radeji predpokladam u nich tu horsi variantu…a oblecu.

mayecka
Ukecaná baba ;) 1159 příspěvků 22.08.18 16:50

Tak mi s nahotou problém nemáme. Nejstarší syn 9 je stydlivý takže se už chce i sám koupat, druhý syn 6 chodí nahatý pořád ( měla jsem strach aby se nesvlekal i ve školce :mrgreen: ) a nejmladší 3 ta litá v kalhotkách a tilku jelikož nahá nechce být. Přítel mojí matky jednou měl připomínky aby se Simík (když měl 3) oblékl tak jsem mu ukázala dveře když mu to vadí ať jde do … :D a byl klid

Russet
Extra třída :D 10922 příspěvků 22.08.18 17:04
@robinka píše:

Na vlastní zahradě, kam není vidět z ulice, bych nechala nahatou. Ale do písku bych ji teda oblékla do kalhotek.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >