Nahota u dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
robinka
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 1 inzerát 22.08.18 16:22
Nahota u dětí

Dobry den. Nijak zásadní tema. Jen by me zajimalo, čistě informativne, jak to mate s nahorou u vlastnich deti, doma, ale pred necleny domacnosti. My nejsme puritani, normalne chodime pred detmi nazi - pri prevlekani, do sprchy, bezne, ale ucime dceru (5 let), ze kdyz vyleze z bazenu a jsou u nas prarodiče napriklad, ma si vzit aspon kalhotky. O vikendu na vetsi rodinne oslave chodila stejne stara neter celou dobu nahá. Ne, ze by nas to pohorsovalo, ale neprislo mi to uplne ok, i vuci ni, vsichni mohli videt vsechno, kdyz si sedla na piskoviste a roztahla nozky. No nevim, jestli fakt nejsem prilis pruderni. Co vy, kde máte hranice?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
stinga
Závislačka 4390 příspěvků 3 inzeráty 22.08.18 16:24

@robinka přijde mi to nevhodné, dala bych kalhotky, úplně nahé dítě max do 2 let, a to má většinou beztak pleny

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 22.08.18 16:28

Prarodiče beru jako členy rodiny, takže ne, nevadilo by mi, kdyby před nimi chodila dcera nahá. Přijde mi to normální. Nepřišlo by mi to vhodný na veřejným koupališti nebo před cizími lidmi. Stejně tak když se koupe mé dítě a dítě kamarádky nebo příbuzné, tak jsou děti nahatý a nikdo na tom nevidí nic divného. Vadilo by mi třeba, kdyby malá chodila nahatá na ulici před domem a tak. Na zahradě, kde je rodina, je to ok.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32880 příspěvků 22.08.18 16:28

@robinka a když je dcerka u babičky na prázdninách, tak jí babička koupe v plavkách nebo kalhotkách, aby náhodou neviděla její pipku? :think:

Klukovi je 7 a s nahotou problém nemá. Takže před babičku, prababičkou klidně chodí nahatý, koupě se ve vaně se svým bratrancem.

lampicka11
Závislačka 3430 příspěvků 5 inzerátů 22.08.18 16:30

Dcera se od 3let stydí i predemnou když jí vyndávám z vany. Takze do 3let…pak jsem zastáncem oblékání buď plavek nebo kalhotek. V 5ti letech mi to přijde nevhodné.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10877 příspěvků 22.08.18 16:32

Kluci vidaji nahého manžela ve sprše, mne ne, zaviram se od jejich narozeni - je mi to proste nepříjemné. Jinak nahaty lita dvouletak, skoro čtyřletý ma krom koupání vždy trencle. Ale prarodiče je oba normálně koupou, takže tam nevidím důvod to nějak řešit. Vadilo by mi to mimo zahradu a celkově ve společnosti cizích lidí

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1462 příspěvků 22.08.18 16:35

Ono opravdu zalezi na tom jak to vnima cela rodina.
Ja bych asi dala nejake volne saty aspon. Ostatne saticky jsou pohodlne.

robinka
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 1 inzerát 22.08.18 16:35

@lucenka Ne, zas tak radikalni nejsme. Normalne je pred nimi naha, ale chvili, nez si oblece kalhotky. Pred babickou vubec neni problem, ani pred bratrancem (8, koupou se spolu), ale nemam rada, kdyz cele odpoledne vystavuje prcku.

Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 22.08.18 16:45

V rodině se nestydíme a v běžném provozu navzájem vidíme i nazí. To platí i pro prarodiče. Ale pokud je na návštěvě někdo „cizí“, tak holka (4,5) nosí aspoň kalhotky. Starší (11) se už stydí, tam problém není. Vadilo by mi, kdyby šla holka nahatá na písek.
Na vlastní zahradě ať si to dělá každej jak chce. Ale vadí mi na veřejném koupališti nahaté děti. Tuhle tam byla maminka, sama měla na plavkách ještě šátek, ale syn předškolák tam běhal nahatej :roll:

tininas
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 22.08.18 16:46

Příspěvek upraven 22.08.18 v 16:58

Macecha.Bože
Povídálka 39 příspěvků 22.08.18 16:47
@robinka píše:
Dobry den. Nijak zásadní tema. Jen by me zajimalo, čistě informativne, jak to mate s nahorou u vlastnich deti, doma, ale pred necleny domacnosti. My nejsme puritani, normalne chodime pred detmi nazi - pri prevlekani, do sprchy, bezne, ale ucime dceru (5 let), ze kdyz vyleze z bazenu a jsou u nas prarodiče napriklad, ma si vzit aspon kalhotky. O vikendu na vetsi rodinne oslave chodila stejne stara neter celou dobu nahá. Ne, ze by nas to pohorsovalo, ale neprislo mi to uplne ok, i vuci ni, vsichni mohli videt vsechno, kdyz si sedla na piskoviste a roztahla nozky. No nevim, jestli fakt nejsem prilis pruderni. Co vy, kde máte hranice?

Vadí mi nahota u dětí a vadí mi když dospělý chodí nazí před detmi :zed:

Frozenheart
Stálice 51 příspěvků 22.08.18 16:48

U Nás to je nepřípustné, aby dospělí chodili před dětma třeba jen ve spodním prádle.. ale každý to má jinak :mavam: :mavam:

Lenka_Hal
Kelišová 5656 příspěvků 22.08.18 16:50

Dala bych kalhotky. Ridim se tim, ze kdyz nevim, volim tu „ohleduplnejsi“ variantu. Mne to neva, ale jsem si jista tim stejnym u ostatnich? Nejsem? Tak radeji predpokladam u nich tu horsi variantu…a oblecu.

mayecka
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 22.08.18 16:50

Tak mi s nahotou problém nemáme. Nejstarší syn 9 je stydlivý takže se už chce i sám koupat, druhý syn 6 chodí nahatý pořád ( měla jsem strach aby se nesvlekal i ve školce :mrgreen: ) a nejmladší 3 ta litá v kalhotkách a tilku jelikož nahá nechce být. Přítel mojí matky jednou měl připomínky aby se Simík (když měl 3) oblékl tak jsem mu ukázala dveře když mu to vadí ať jde do … :D a byl klid

Russet
Extra třída :D 12153 příspěvků 22.08.18 17:04
@robinka píše:

Na vlastní zahradě, kam není vidět z ulice, bych nechala nahatou. Ale do písku bych ji teda oblékla do kalhotek.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >