Náhrada bílkovin

26
27.6.21 13:33

Náhrada bílkovin

Ahoj všichni, dělá mi problém každodenní konzumace bílkovin a moc nemám ráda maso. Jogurtů, mozzareli, tvarohu, cottage, vajec se brzy přejím a nejde mi se tím ládovat denno denně.
Poradili by jste mi třeba nějaký protein po kterým ale nebudu narůstat?
2 měsíce už běhám a široká sem dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9682
27.6.21 13:36

Luštěniny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1373
27.6.21 13:52

Co tofu? da se upravit na dost zpusobu? treba miso polevka nebo jakkoliv opeceny na panvicce apod? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
27.6.21 13:55

Doporučuji proteiny od Scitec nutrition :) jsou kvalitní a chuťově velmi výborné :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12782
27.6.21 14:04

Lusteniny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
27.6.21 14:24

Chutná mi protein banán jahoda od Nutrendu. Mám objednané vzorky Extrifit, prý jsou hutnější a více zasytí… chuťově zatím nevím. Jiné značky neznám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
430
27.6.21 14:56

Doporučuji protein Prom-in skvěle se rozpustí i ve tvarohu či jogurtu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
27.6.21 15:08

Ahoj, jsem vegetariánka a dlouho jsem bydlela s veganem, který na tuto dietu přešel i ze zdravotních důvodů, takže o výživě toho věděl. O mléčných a vaječných variantách netřeba mluvit, to sama víš.

Doboručuji různé druhy hub, prý se jim přezdívá „maso lesa“ :D. Tofu na různé způsoby. Oříšky, ty se dají krásně využít v receptech, ráda dělám „čínu“ typu zelenina a tofu v omačce z arašídového másla, to je táááák dobré. Čočková/fazolová polévka s knedlíčky. Různé zapékané těstoviny, ty zalévám vajíčkem. Kari s kokosovým mlékem z červené čočky. Burgery z luštěnin. Omáčky místo masa s vajíčkem. Kulajda. Ty houby jsou super plněné a zapečené v troubě. Možností je spousta a nemusí být nudné ani dietní. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
27.6.21 15:09

Jinak onen zmiňovaný vegan teď začal posilovat a zvětšuje se šíleným tempem, často jí také ovesné kaše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.6.21 19:17

@Jevania a kolik těch bílkovin máš? Nemáš jich moc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat