Co pečete dopředu a pak mrazíte?

108
23.6.21 13:14

Co pečete dopředu a pak mrazíte?

Máte nějaké cukroví, co pečete dopředu a pak jej dáte do mrazáku a necháte na jindy? :) Potřebuju do svatebního Sweet baru…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3465
23.6.21 13:24

Linecké se dá - není to ono, ale dá se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
23.6.21 13:29

Tchýně mrazí skoro všechno vánoční cukroví (vždycky toho napeče tunu) a vytahuje na Velikonoce, v podstatě všechno chutná stejně jako začerstva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17048
23.6.21 13:30

Vanoční cukroví se dá, jinak nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53753
23.6.21 14:37

Záměrně nic. Když zbyde něco třeba na Vánoce, tak zamrazím, ale spíš se snažím toho rovnou napéct tolik, co se spotřebuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1416
23.6.21 14:48

Makronky se dají dobře zamrazit, ale to už je pekařská vyšší dívčí. Pak se také zamrazují dortové korpusy. Jinak je spousta cukroví (ala vánoční), které můžeš napéct třeba měsíc dopředu (a pak eventuálně jen naplnit krémy).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
957
23.6.21 14:53

Mrazím jen makronky (nenaplněné). Ostatní sladké mi zamražené nechutná, je to prostě cítit :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31807
23.6.21 15:16

Z nouze to, co nejsme schopni sníst, ani rozdat. A nikdy už to není dobré, korpusy zvlhnou, krémy se srazí. Nedělej to, každý to pozná. Svatba je jednou za život ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54105
23.6.21 15:31

Svatební koláčky. Mi teda přijdou i lepší, když projdou lednicí nebo mrazákem. Moravské koláče. To je to samé. Jinak Vánoční cukroví. A věnečky bez problému, dorty. Nic jiného jsem nezkoušela.
Edit. ale to je pro naši potřebu. Když máme v neděli chuť a nechce se mi šulat plechy koláčků. Tak deset vytáhnu na talíř a máme.
Na svatbu jsme měli vše čerstvé. A to byla svatba koncem července. Část zákusků a koláčů se převážela 100 km. Horko bylo jak sviňa ten den.

My máme teď všude jahodovou dřeň. Ještě pošlu muže na samosběr znovu a dostala jsem hromadu třešní. Tak udělám jahodovo-třešňovou dřeň. Naštěstí máme velký pultový mrazák a šest šuplíků v lednicích.
Děcka to zbožňují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat