Co rádi vaříte - poraďte

18.6.21 20:32

Co rádi vaříte - poraďte

Ahoj,
chtěla bych Vás poprosit o nějaké tipy co vařit. Většinou dělám příteli obědy do práce a už mi dochází inspirace. On jí všechno a sám si moc neřekne co chce, tak hoďte sem nějaké tipy, co máte rádi Vy :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
408
18.6.21 20:35

Sem na tom stejně… Můj má nejradši uho s čímkoliv a celkově omáčky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
576
18.6.21 21:04

U nás frčí kuře na kari, houbová omáčka, lasagne, vepřové na zázvoru, zapečené těstoviny, halušky, zapečené file s bramborami, guláš, rizoto, karbanátky (i různé zeleninové, s houbami, sýrem atd)… Je toho mnoho ale tohle jsou ty častější jídla co vařím muži do práce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
18.6.21 21:14

Ja rada varim hlavne rychle!

U nas casto - ruzne zeleninove placicky se salatem a dipem, pecene kure (klidne jenom stehna), zeleninove leco, rizoto, masove kulicky v nejake rajcatove omacce, testoviny na tisic zpusobu (zapecene, s rajcatovou omackou, s pestem, testovinovy salat), zapecene brambory, zeleninove lasagne, cocka s volskym okem a repou. Pak pomazanky.

Jinak ale casto jime maso, priloha a salat a to je v rezii muze :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
18.6.21 21:15

Jo a porad chci udelat domaci poke, je to idealni, je tam vse, je to studeny, takze s sebou do prace na obed taky super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54105
18.6.21 21:26

Přes týden většinou Břicháče Toma, že jeho recepty jsou rychlé. O víkendu se vaří dýl.
Zítra budu dělat vývar, bol. omáčku, špagety a jahodový řez se želatinou. Výběr našich dětí.
Brala jsem u řezníka hovězí, že v neděli udělám na oběd domácí hamburgery.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
18.6.21 21:35

Těstovinový salát s tuňákem, zapečené brambory se šunkou a sýrem, tortila s kuřecím masem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4281
18.6.21 23:11

U nás frčí hlavně mletý maso, takže zapečený ať už jakkoliv na styl lasagne nebo v troubě s bramborami. Pak na pánvi s fazolemi a zeleninou, příloha bramborami, tortila nebo s větším množstvím zeleniny jen tak. Zapečený kuřecí. No a hlavně vývary bez toho mi nefunguje nikdo, hlavně dítě teda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
19.6.21 09:45

My máme rádi zapečené kuřecí plátky s oreganem, nivou a olivami, těstoviny s tuňákem nebo se sýrovou omáčkou, ražničí, hovězí na česneku s bramborovým knedlíkem a špenátem, různé druhy quiché, jatýrka na opečeném toustu, uzené se šťouchanými bramborami a jsme polévkoví, takže polévky všech druhů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
12.7.21 18:09

U Nás je oblíbený segedín, gulášek, na houbách.. V chladnějším období spíše omáčky. V létě saláty a grilované maso :). Těstoviny.. Směs se zeleninou a cous cous :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14545
13.7.21 10:28

„@jessienovakova“ omylem 2×

Příspěvek upraven 13.07.21 v 10:32

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14545
13.7.21 10:31

@jessienovakova hodně tu frčí diskuze Co dnes vaříte? a nebo se mrkni do receptů , určitě se inspirujes ;)

My v létě vaříme hodně ze zeleniny, je levná a něco nám i roste na zahradě. A taky jsem masový, takže většinou nějaká flakota a zelenina, nebo plněné cukety mletým, leco, pak těstovinový saláty, klasické saláty na vecu k oblozenemu chlebu, pomazánky..
Jinak máme rádi kuře na paprice, guláš, různé těstoviny..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat