Náhrada za Egypt - léto 2016

888
23.5.16 13:28

Náhrada za Egypt - léto 2016

Ahoj všem, právě přemítám nad letošní dovolenou. V posledních letech jsme jezdili vždy do Egypta, ale letos se nám tam nějak nechce… bezpečnost + chceme zkrátka poznat něco nového. Kam se vypravit? Tunisko nechceme, tam se nám nelíbilo. Chceme klasickou odpočinkovou dovolenou, kde se nebudeme muset o nic starat - takže letecky, all inclusive, hotel na pláži - pláž a moře má největší prioritu, a aby tam bylo co největší teplo a samozřejmě přijatelná cena (ideál do 17 000 Kč za osobu na 10 - 12 dní). Zatím mi z toho nejlépe vychází Turecko… mátě nějaký tip na konkrétní hotel, případně jakou jinou destinaci byste poradili? Děkuju za všechny reakce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

970
23.5.16 13:31

Kanárské ostrovy, Malorka, Madeira

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
888
23.5.16 13:35
@ivvet píše:
Kanárské ostrovy, Malorka, Madeira

Není tam „zima“? Myslíš, že se dá sehnat all inclusive za tuhle cenu (opravdu max do 20 tis. za 12 dnů), případně nějaký konkrétní tip? Přiznám se, že na tyhle destinace jsem se koukala naposledy asi před 3 lety a ceny byly dost vysoké, teď už jsem to ani nezkoušela…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6762
23.5.16 13:36

@Plavuše Neletět do Egypta kvůli bezpečnosti a vybrat si jako náhradu Turecko, kde je poslední půlrok bezpečnostních incidentů mnohem víc… no nevím, nevím.
Za sebe bych doporučil Kypr, Maltu (ale v obou destinacích vítr), Řecko (zejména ostrovy), Španělsko - kontinentální pobřeží. Ale nebál bych se ani Bulharska, Černé hory. Tyto destinace pohodlně uspokojí vaše odpočinkové a stravovací nároky.
Pokud byste ale chtěli poznat fakt něco jiného… pak bych vyrazil na sever - takové pobřeží Dánska, Německa, Polska umí nadchnout (pravda, s teplotou vody je to loterie a vždy bude chladnější, než moře na severu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
23.5.16 13:38

@Plavuše kanáry

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5166
23.5.16 13:40
@martina.se píše:
@Plavuše kanáry

a nějaký konkrétní tip na ubytování?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
888
@Premek_Orac píše:
@Plavuše Neletět do Egypta kvůli bezpečnosti a vybrat si jako náhradu Turecko, kde je poslední půlrok bezpečnostních incidentů mnohem víc… no nevím, nevím.
Za sebe bych doporučil Kypr, Maltu (ale v obou destinacích vítr), Řecko (zejména ostrovy), Španělsko - kontinentální pobřeží. Ale nebál bych se ani Bulharska, Černé hory. Tyto destinace pohodlně uspokojí vaše odpočinkové a stravovací nároky.
Pokud byste ale chtěli poznat fakt něco jiného… pak bych vyrazil na sever - takové pobřeží Dánska, Německa, Polska umí nadchnout (pravda, s teplotou vody je to loterie a vždy bude chladnější, než moře na severu).

Díky, hlavní důvod je ten, že chceme poznat něco nového. Na Kypru jsme byli, tam se nám líbilo moc. Máš nějaký konkrétní typ na Řecko, Bulharsko nebo Černou Horu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6756

Kanáry, Baleáry, Kypr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
888
23.5.16 13:45

Děkuji za všechny dosavadní příspěvky, budu ráda, pokud byste mohli připojit i názvy konkrétních hotelů, kde by ta cena opravdu mohla odpovídat našim představám, s all inclusive a v sezóně červenec/srpen. Zatím koukám jen zběžně a všechny destinace typu Řecko, Španělsko, Kanáry vycházejí dost draho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6762
23.5.16 13:50

@Plavuše I vzhledem k uprchlické krizi bych z ostrovů doporučil Lefkhadu. V Bulharsku jsou klasikou Zlátá píska. Černá hora, tam můžu doporučit vše.
Pokud ale chcete také poznávat tu zem, alespoň pár výletama, moc mi to neštymuje s tím all inclusive…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5480
23.5.16 14:02

www.hechter.sk hotel Anabella Diamond and Spa (pozor, pouze pokoj na moře, na druhou stranu ty ušetřené peníze za to nestojí a nesplést si s hotelem Anabella park, ten je výrazně horší).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
888
23.5.16 14:03
@Premek_Orac píše:
@Plavuše I vzhledem k uprchlické krizi bych z ostrovů doporučil Lefkhadu. V Bulharsku jsou klasikou Zlátá píska. Černá hora, tam můžu doporučit vše.
Pokud ale chcete také poznávat tu zem, alespoň pár výletama, moc mi to neštymuje s tím all inclusive…

Ta Černá Hora mě zajímá, akorát se mi podařilo najít jen jeden hotel, který by splňoval naše požadavky vč. ceny (jinak zbytek min 25 - 30 000 Kč). Bellevue Club… neznáš ho náhodou? Rezence na Invii nemá nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1419
23.5.16 14:04

Zakynthos, kréta, corfu, menorca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
888
23.5.16 14:05
@El-Brno píše:
www.hechter.sk hotel Anabella Diamond and Spa (pozor, pouze pokoj na moře, na druhou stranu ty ušetřené peníze za to nestojí a nesplést si s hotelem Anabella park, ten je výrazně horší).

díky kouknu na to :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1419
23.5.16 14:09
@Plavuše píše:
Ahoj všem, právě přemítám nad letošní dovolenou. V posledních letech jsme jezdili vždy do Egypta, ale letos se nám tam nějak nechce… bezpečnost + chceme zkrátka poznat něco nového. Kam se vypravit? Tunisko nechceme, tam se nám nelíbilo. Chceme klasickou odpočinkovou dovolenou, kde se nebudeme muset o nic starat - takže letecky, all inclusive, hotel na pláži - pláž a moře má největší prioritu, a aby tam bylo co největší teplo a samozřejmě přijatelná cena (ideál do 17 000 Kč za osobu na 10 - 12 dní). Zatím mi z toho nejlépe vychází Turecko… mátě nějaký tip na konkrétní hotel, případně jakou jinou destinaci byste poradili? Děkuju za všechny reakce :kytka:

Jinak jet místo do Egypta do turecka, z bezpečnostních důvodů - no nevím :nevim: Afriku a Turecko bych vynechala určitě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama