Nahradí Sinlac mléčnou dávku?

83
12.3.16 22:04

Nahradí Sinlac mléčnou dávku?

Ahoj holky, mame posledni dva tydny trapeni s malym :( je to presne od te doby co se mu prorezaly spodni jednicky. Odmita nam UM, vypil vzdy rano 180-200ml a vecer stejne. Ted rano da mezi 80-140ml a vecer prakticky nic,,,cca 20ml,,,vcera jsem mu ho dala z hrnicku a to dal cca 140ml a dnes zase nic,,,no konecne k memu dotazu,,,jelikoz ma tedy malo mleka a i vapniku mame koupenou kasi Sinlac, ktera ma opravdu hodne vapniku. Staci delat jen s vodou, jak se spravne ma delat nebo lepsi s UM? Jinak behem dne mu davam do prikrmu 30ml UM a denne ma bily jogurt :) Ja doufam, ze se mu chut zase vrati a bude hezky pit mlecko,,,puvodne jsem ani nechtela kasi davat denne, ale ted to jinak nejde…dekuji :) je nam presne 8 mesicu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2527
12.3.16 22:26

@terysek44 My meli neco podobneho akorat to zaclo uz ve 4 mesicich…hruza. Mliko odmital hebo pil mini davky. Sinlac jedl taky a normalne jen z vody a myslim ze v pohode prospival. Takze bych to brala za mlecnou davku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
12.3.16 22:32

@Nikolacek dekuji :-) ja uz delala 2× z UM a prave si rikam, jestli to zase neni na to brisko hodne syte…tak to je fajn, ze z vody to je taky v poradku a staci to :-) On teda ani nesnedl tech 150ml te kase,,,takze mozna s vodou to bude lepsi :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
12.3.16 22:37

Souhlas :-) jen aby z toho nebyl zvyk no :mrgreen: samotné mléko je hold samotné mléko :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
12.3.16 22:55

@Dojcanis souhlas s tim, ze radsi jen s vodou? :) no ja vim, ze samotne mleko je lepsi,,,hodne me to trapi, ze najednou ho odmita a proste nechce, ale nahradu mu za to dat musim no…dala bych radsi rano, ale pak co na vecer, aby ho to zasytilo,,,nevim jestli jogurt by stacil…ach jo,,snad se mu to vrati a budu zase v klidu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2020
13.3.16 00:08

Dělali jsme ji dceři od 6 měsíců kvůli ABKM a vždycky s UM. Je to i chutnější. Prostě jako jiné mléčné kaše pro děti. Nějak nechápu, proč tam to mléko nedat, když ho samotné nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
13.3.16 09:22

@Sabinka ja myslela kvuli zaludku, aby to neměl tezke :)…ale dnes v noci spinkal v pohode… A dávali jstena noc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2020
13.3.16 09:31

To se neboj, dávali jsme na noc bez problémů, dokonce jsme část kaše nahrazovali ovesnou od hippu (aby to nebylo tak sladké)- ta bych řekla, že je dost sytá, a úplně v pohodě. Pokud máš strach o vápník, tak bych tam právě to mlíko dala, a fakt ta kaše chutná i líp ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
13.3.16 10:26

@terysek44 neboj,za pár dnů to bude dobrý :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
13.3.16 11:28

@Sabinka jj jde mi hlavně o vápník, jelikoz s mlickem to je snad cim dal horsi,,pije jen 120 denne,,, takze davam denne jogurt a do obeda mu davam 30 mleka a teda ta kase vecer,,no asi bude lepsi s tim UM :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
13.3.16 11:31

@Dojcanis no uz je to dva tydny :( sice ma ty jednicky prorezane, ale jeste jsou pidi, tak mozna proto…jsem z toho hotová,,, ani domaci ovoce nechce…vždycky mi jedl krasne všechno, tak jsem z toho dost vykolejena :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2527
13.3.16 13:36

@terysek44 Mne nase dr rikala ze u deti kolem 8.-9.mesice se stava ze deti zacnou mliko odmitat. Ale ze v jejich věku uz to neni problem. Nahradi se jogurtem a mozna by uz mohl syr?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
13.3.16 22:58

@Nikolacek no tak yo vypada, ze neodmita mleko, ale lahvicku..na lzicce si mlicko vezme :D takze bud flasku uz nechce nebo ho trapi porad zoubky.. dnes zase teplota mezi 37,8-38,5 a slini ostosest a byl protivny a uplakany…chudatko :( takze od zitra vecer rovnou kase a uz aby ty zuby byly venku a pam se uvidi :) rano se mu pije asi lepe…je to zvlastni :D tak hlavne, ze kasi i jogurty mi basti… Jj syry by taky uz mohl mam v planu udelat domácí lucinu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2020
14.3.16 12:00

@terysek44 neboj se, já mám teď 14m kluka a taky um nepije vůbec, teď jsem ho přestala kojit a sní mi akorát kaši a jogurt, zkoušíme sýry. Nějak to nehrotím, bude se to postupně zlepšovat. Dcera má ABKM a do 3 let měla mléčné výrobky jen kaši ráno a večer, um nebo rostlinné mléko nevypila vůbec, teď jsme byly na kontrole vápníku a je to ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
15.3.16 21:26

@Sabinka jj uz to je trochu lepsi,,,rano ted pije trochu vice a vecer ho netrapime a rovnou davame kasi, za par dni zkusime znovu mlicko i vecer…jogurt papka denne a zitra chci koupit nejaky cottage syr a zkusime s chlebem :) asi to moc resim no,,,je to nase prvni mimco, tak se u vsecho strachuju…a kasi jsi davala nemlecnou s UM nebo jsi stridala i ty mlecnne s prichutemi? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat