Náhradní mateřství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Reaskiller
Kelišová 5927 příspěvků 16.06.19 07:30
Náhradní mateřství

Ahoj holky, tak jsem bohužel dospěla až sem. Pár let se nedaří, neudrzim dítě (nevíme proč)..Vim, že mě za to odsoudite a proto prosím jen o vyjádření těch které mají zkušenosti nebo o náhradním mateřství uvažují..Máte některá zkušenosti, jak jste řešily otázku osvojení, výdajů atd?

Děkuji za pochopení a mějte se hezky.

Rea :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2225 příspěvků 16.06.19 08:02

@Reaskiller zkušenost nemám, ale je tu na tohle téma několik diskuzí, tak si je najdi a mrkni tam ;)

eM91
Stálice 99 příspěvků 16.06.19 08:16

Co genetika? Máma třeba nemohla donostit kluka, kvůli špatným genům :nevim:

Reaskiller
Kelišová 5927 příspěvků 16.06.19 08:22
@Jitul.kaaa9 píše:
@Reaskiller zkušenost nemám, ale je tu na tohle téma několik diskuzí, tak si je najdi a mrkni tam ;)

Ahojka, jojo cetla jsem ale vzdy se to zvrhlo a to ze zacaly holky spis soudit proc to dany clovek chce udelat a jaky to bude mit dopad a tak..Tak jsem prave proto zalozila tema jestli nekdo nema jine info :) ale dekuji mockrat za reakci :)

Reaskiller
Kelišová 5927 příspěvků 16.06.19 08:24
@eM91 píše:
Co genetika? Máma třeba nemohla donostit kluka, kvůli špatným genům :nevim:

Mame embrya po PGS, blasty AA, nase genetika naprosto v poradku, zadne mutace ani trombofilie.. :( vse podchyceno imunoglobuliny protoze mi zjistili hodne vysoky nalez NK bunek v deloze..po tech X letech snazeni dochazi sily a mozna uz ani nejsou..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 08:46

Taky máme embrya po PGS, ackove blasty a stejně se nikdy ani nechytily. Genetika, imuno vše v pořádku. Co sem koukala, tak náhradní maminky chtějí 500tisic za odnoseni miminka. Tak už šetříme.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2225 příspěvků 16.06.19 08:52
@Reaskiller píše:
Ahojka, jojo cetla jsem ale vzdy se to zvrhlo a to ze zacaly holky spis soudit proc to dany clovek chce udelat a jaky to bude mit dopad a tak..Tak jsem prave proto zalozila tema jestli nekdo nema jine info :) ale dekuji mockrat za reakci :)

Nedávno tu právě byla jedna a docela aktuální (mám dojem 2018), tak zkus napsat přímo uživatelkam sz, některé tam byly i neanonymni, i jedna, co dělá náhradní matku. Ty ti určitě dokážou vše zodpovědět :kytka:

bejbyn
Echt Kelišová 9922 příspěvků 16.06.19 09:02

@Reaskiller Byla jsem NM 3×, tak ti některé otázky můžu zodpovědět. Co se týče osvojení, dělá se to tak, že se tatínek(tvůj manžel) zapíše ještě před porodem jako otec na matrice, po porodu ho NM předá do jeho péče a po ukončení šestinedělí podepíše souhlas s osvojením dítěte jeho manželkou(tebou).Pak běží 3měsíční lhůta a potom si zažádáš o předadopční péči, ta trvá 6 měsíců a po ní si zažádáš o adopci.Pak už jsi v RL zapsána jako matka ty.

Reaskiller
Kelišová 5927 příspěvků 16.06.19 09:06
@Anonymní píše:
Taky máme embrya po PGS, ackove blasty a stejně se nikdy ani nechytily. Genetika, imuno vše v pořádku. Co sem koukala, tak náhradní maminky chtějí 500tisic za odnoseni miminka. Tak už šetříme.

Tak to jsme na tom stejne, uz taky zaciname setrit..doufam, ze nam nekdo pomuze a najde se nekdo kdo bude ochotny..ERA test jste nezkusili?

bejbyn
Echt Kelišová 9922 příspěvků 16.06.19 09:07

@Reaskiller Jinak taky hodně odpovědí najdeš i v této diskuzi
https://www.emimino.cz/…nkovani/426/

Reaskiller
Kelišová 5927 příspěvků 16.06.19 09:10
@Jitul.kaaa9 píše:
Nedávno tu právě byla jedna a docela aktuální (mám dojem 2018), tak zkus napsat přímo uživatelkam sz, některé tam byly i neanonymni, i jedna, co dělá náhradní matku. Ty ti určitě dokážou vše zodpovědět :kytka:

Dekuji Jitulko, jses moc hodna :hug: :) urcite mrknu..

Reaskiller
Kelišová 5927 příspěvků 16.06.19 09:13
@bejbyn píše:
@Reaskiller Byla jsem NM 3×, tak ti některé otázky můžu zodpovědět. Co se týče osvojení, dělá se to tak, že se tatínek(tvůj manžel) zapíše ještě před porodem jako otec na matrice, po porodu ho NM předá do jeho péče a po ukončení šestinedělí podepíše souhlas s osvojením dítěte jeho manželkou(tebou).Pak běží 3měsíční lhůta a potom si zažádáš o předadopční péči, ta trvá 6 měsíců a po ní si zažádáš o adopci.Pak už jsi v RL zapsána jako matka ty.

Dekuji za reakci, chtela jsem se jeste zeptat jestli musime byt manzele, lze i pouze v pripade ze jsme zatim jen snoubenci? Jses moc hodna, ze ses ozvala a dala nadeji, ze to jde..a muzeme se dockat spolecneho ditete :srdce:

bejbyn
Echt Kelišová 9922 příspěvků 16.06.19 09:14
@Anonymní píše:

Myslím, že ta cena je dost nadsazená a že se dá najít slušná NM, která nejde jen po penězích. Ale někdy to chce hledat opravdu dlouho a vybírat pečlivě, prověřovat ty ženy. Bohužel si inzeráty podávají i osoby nezodpovědné, které o celém procesu nevědí vůbec nic a vidí za tím jen peníze a snadný výdělek.

bejbyn
Echt Kelišová 9922 příspěvků 16.06.19 09:21
@Reaskiller píše:
Dekuji za reakci, chtela jsem se jeste zeptat jestli musime byt manzele, lze i pouze v pripade ze jsme zatim jen snoubenci? Jses moc hodna, ze ses ozvala a dala nadeji, ze to jde..a muzeme se dockat spolecneho ditete :srdce:

Tak já jsem měla páry, kde manželé byli, je to pak všechno jednodušší a u soudu to asi bude potřeba. To by vám spíš řekl právník, v Brně se na to specializuje Judr Prudil, můžete mu napsat email.Ale vzhledem k tomu, že tam uvedete, že jde o náhradní mateřství a dítě je biologicky vás dvou, tak by to problém být neměl.

Reaskiller
Kelišová 5927 příspěvků 16.06.19 10:11

@bejbyn Dekuji mockrat, jdu hledat a nevim jestli to nezkusit pres CAR ktery tady tu moznost ma..posnazim se o tom promluvit si s doktorem co doporucuje..Dekuji jeste jednou :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama