Nahrávka UTZ u doktora

219
14.7.13 16:52

nahrávka utz u doktora

Ahoj, zítra jdeme na utz ve 20 tt. A napadlo mě si nechat udělat nahrávku utz. Jak jste to měli u svých doktoru - museli jste mít nějaké vlastní cd nebo usb? Pak mě napadá otázka jestli to má cenu, jestli to nebude nějaké krátké a podobně. Plánujeme jít za nějaký čas na 3D tam nám to asi dají automaticky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15419
14.7.13 17:01

Pochybuju a kdyz uz, nechala bych udelat z 3d. Co vim, tak tady u nas s sebou musis mit jen peniz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9321
14.7.13 17:11

Taky by me zajimalo jestli ma cenu delat nahravku ultrazvuku.Muj doktor ma jen 2D a i na fotkach je videt celkem prd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
14.7.13 17:55

Zalezi jakej ma Mudr UTZ - pokud umi 3D/4D a dela zapis na CD nebo DVD takze umi i delat barevne fotky nejen ty cernobile 2D, tak bych se ho zeptala dopredu zda porizuje taky zaznam a pokud jo tak zda musis donest vlasni DVD nebo ma sve a kolik to stoji :kytka:
MOje mudra to trebas dela za 800 kč :kytka: 45 min zaznamu a 5 fotek :kytka: ale DVD ma sve nic ja k tomu nepotrebuju jen penize ale kazdej DR to ma jinak ;)

• Citovat
  • Upravit
9321
14.7.13 18:01

Ty jo to je pekne za 45min nahravku jen 800.ja vymaznu litr za 5min. nahravku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8836
14.7.13 18:17

Asi záleží kdo to bude dělat, já bych z velkého UZ ve 20.tt asi vůbec nic neměla, teda pokud bych nebyla nadšená z větvení velkých cév, průtoku krve v srdci a bublin v žaludku a močovém měchýři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1404
14.7.13 18:24

Tak můj doktor mě přímo upozornil, že pokud chci, tak si mám donést na UTZ ve 20.tt flešku a pořídí mi nahrávku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
14.7.13 18:50
@nikynkaa píše:
Ty jo to je pekne za 45min nahravku jen 800.ja vymaznu litr za 5min. nahravku

no a tech 800 mi jeste proplati zdravotni pojistovna :kytka: co jsem v patek zjistovala ;) jinak cena obvykla v nasem kraji coz jsou JIzni Cechy, tak je 1000 kc ale nemeni to nic na veci, ze trva minimalne 35 minut zazamu mno :palec:
A nemas nekde v okolnim meste jinyho Dr co to taky dela? Ze by jsi za ty penize zkusila jinyho Dr co by trebas udelal vic min zaznamu :roll: to je mazec 1000 kc za 5 min zaznamu :cert:

• Citovat
  • Upravit
2583
14.7.13 19:03

Tak my za tu cenu nemeli ani tech pet minut. Uplne cucim, ze vam udelal zaznam 45 min. To je fakt super.
Jinak k tematu..nechala bych to az na ten 3D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
14.7.13 19:08
@Veras82 píše:
Tak my za tu cenu nemeli ani tech pet minut. Uplne cucim, ze vam udelal zaznam 45 min. To je fakt super.
Jinak k tematu..nechala bych to az na ten 3D.

Ja co mam vyzkouseny, tak je CLg v ČB - taky mam 45 min zaznamu a fotecky stejne tak Dr Poustka z Jihlavy - ten mi navic udelal i ten spodni UTZ aniz by musel ale pobral to i jako KO a to jsme tam jeli jen na 3D UTZ to bylo u prvniho tehu a tedka u druhyho jsem byla u svy gyndarky taky v ČB a taky tak jako u techle dvou doba nataceni ;) DR takze spokojenost moc ale spis se podivuju holky jak pisete, ze za tu cenu mate 5 min cca :nevim: kazdopadne pokud mate pojistovnu 211, tak vam proplati 800 kc alespon z tech 1000 kc co jste zaplatily :palec:

• Citovat
  • Upravit
219
14.7.13 21:16

No já se právě zapomněla naposledy doktora zeptat jestli si máme donést dvd. No uvidím zítra :) Má obyč 2D ultrazvuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8286
15.7.13 08:09

Ahoj já byla před 14 dny, na utz ve 20 tt. potřebovala jsem jen CD R-, záznam z normálního utz, ale vidět to jde hezky, a máme asi 10 minut a 3 fotky a nechtěla ani korunu a žádné křížení cév ale normálně máme malou nahranou a popisuje nám kde co má. Bla jsem v Genetu v ČB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama