Opakované bolesti v 19 tt

815
14.7.13 16:32

Opakované bolesti v 19 tt

Ahoj holky, už minule jsem zde zakládala podobné téma kvůli bolestem v kříži, bodavé obtěžující bolesti v pravém podbříšku, ale je to hloubeji, spíše ty vazy. Byla jsem s tím u dr s tím, že je vše v pořádku, i prcek je jak má být, i čípek je v pohodě. Ale poslal mě na pár dní do nemocnice, kdy jsem odmítla, páč při každé bolesti mě tam posílá, zbytečně. Ale momentálně je to ta samá bolest, když ležím, je to v pořádku, když sedím, chodím, stojím, bolí pravá strana podbříška až ke kříži. Včera jsem spadla ze stolu, nic mě nebolelo, ale jela jsem hned napohotovost, kde bylo vše taky v úplném pořádku. Bolesti jsou stále stejný, jako předtím a přitom je vše v pořádku. Mám jet na pár dní na kapačky magneska zase nebo to přeležet doma? Nenávidím nemocnice. Předem děkuji za vaše názory

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6473
14.7.13 16:54

Dej si magnézko v tabletách a je to to stejné. Jinak si myslím že se ti prostě mění tělo a bolí to :nevim: pokud máš potvrzené že to nic není tak bych se snažila se třeba protáhnout jestli to nejsou skřípnuté svaly. Případně teplou vanu na uvolnění

btw. spadla ze stolu? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4158
14.7.13 17:03

@Leila90 Tohle já měla, vlastně furt mám taky a vše je OK. Prohlíželi mě 3 jiní doktoři. A závěr byl takový, že to nic není, že jak se posouvá a natáčí děloha, tak to táhne vazy a že každá žena ty vazy má jinak pevné. Někoho to bolí týden a pak je to OK a někoho to bolí dlouho. Čím pevější svaly, tím větší bolest. A bolest při tom posouvání a natáčení v tvém týdnu těhu má být na pravo. Ale u někoho se přidává i levá strana. Já to tam mám. Větší bolest na pravo a častěji a na levo méně. Takže se neboj. Jo a prosím už nelez na stůl, to je ještě větší problém než vazy. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
899
14.7.13 17:03

Taky mě trápí bolesti. Dost husté a vlastně od začátku. Ale miminko je také v pořádku. Chodím do práce a fetuju se magnosolvem, tak snad ještě chvilku vydržím. Ono to je nepříjemný znám to, člověk se z toho těhotenství ani nemůže pořádně radovat, protože je z toho neustále ve stresu, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4158
14.7.13 17:20

@Peafowl Mě přijde celé těhu stresové. :mrgreen: Člověk se bojí všeho. Když ho něco bolí, je to špatně, když bolest vymizí, tak je to taky špatně. :mrgreen: Pak jeden test za druhým. No a pak porod. :mrgreen:
A po porodu už je stres do konce života o malé. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
815
14.7.13 17:54

:-) Holky moc Vám děkuji za reakce. Ano, i stres se na mě hodně podepisuje. Dala jsem si teplou vanu a už je mi dobře-mimochodem, nechci být nechutná, ale ta bolest byla zaražený prdy. Ted se cítím jak pírko. Jaké divy to dokáže, chce se mi smát :mrgreen: Říkala jsem si že to není možný,3 dny po sobě jsem byla u Dr a vše v pořádku, předepsal mi magnesko tak zítra valím pro něj :-) Ale moc Vám děkuji, aspon už vím, co a jak. Teplá voda a mnoho tekutin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
20.3.14 08:45

Ahoj holky..
ja jsem v 19tt a od vcera mam nesnesitelne bolesti v podbrisku a po stranach kolem bricha :( normalne bych zase hned mazala k doktorovi, jako skoro se vsim :lol: ale v pondeli jsem byla na velkym UTZ a uplne vse je v poradku, akorat ten nas kluk bude poradnej chlapak..uz ted ma 310g a je celkove vetsi.. :) pokousela jsem se neco o tech bolestech a prej je dobrej NO-SPA, ktery mam nahodou doma..mate nektera take takove zkusenosti..o to ze je prcek vetsi bych se snad taky nemusela obavat..?jinak mi Dr napsal Magnesii lactici kvuli tvrdnuti briska ale to nema na ty bolesti vubec vliv.. :( dekuju za kazdou odpoved maminy.. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2410
20.3.14 08:50

@kintia ja jsem nic na to nebrala, tyto bolesti jsou absolutne normalni. Sama sis odpovedela, ze budes mit vetsi mimco, o to vic se musi zvetsit deloha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
20.3.14 09:01

Tak to se teda jeste mam na co tesit asi.. :D tak to nejak zvladnem..dekuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6253
20.3.14 09:04

@kintia kdybych mela nesnesitelne bolesti, tak mazu k dr.. :think: Musis citit ty jak ti je..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
20.3.14 09:11

Chvilema je to lepsi, chvilema horsi..on me na to doktor upozornoval, ze ty vazy budou bolet..jen ze je to nase prvni tak jsem netusila do ceho jdu.. :) blby je akorat ze jsem neprisla na to co mam delat aby to bolelo min..treba dneska rano jsem mela krece i kdyz jsem lezela a zkousela ruzne menit polohy..proste jak kdy no.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6253
20.3.14 09:30

Tezko rict, vazy me braly kolem 30tt..tak nejak noramalne..Ale nejaky velky bolesti bych resila ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1952
20.3.14 09:50

@kintia
já jsem taky kolem 18. - 20. týdne začala mít bolesti, jakoby postranách břicha a vystřelovalo mi to, až do zad, myslela jsem, že mám něco snad i s ledvinama, lékař mi vzal radši moč atd. ale vše bylo v pořádku, řekl mi, že je to natahování těch vazů a celkově dělohy, jak se miminko zvětšuje…taky jsem se bála, ale přestalo to, ale pokud máš fakt nějaké velké bolesti, tak bych to nepodceňovala…mě to bolelo, ale spíš takové táhnutí, ale nic, co by se nedalo vydržet… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20880
20.3.14 10:01

@kintia tak ono nesnesitelná bolest je dost ostrá definice. kdybys měla opravdu nesnesitelnou bolest tak si myslím už u doktora jsi ;) sama musíš vědět, jestli je to ještě v klidu. Obecně, nesnesitelná bolest se určitě nesmí podcenit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
20.3.14 10:31

Chvilku byly ty krece fakt dost ostry..pak to bylo trosku lepsi..kdyby to nepovolilo tak bych tam uz jela..nechci doktora porad otravovat..hlavne mi prave v pondeli rekl ze je uplne vse v poradku..tak jsem jen chtela vedet jestli v tom nejsem sama..a uklidnit se.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama