Boule na bříšku v 17. tt

35
14.7.13 11:23

Boule na bříšku v 17tt

Ahoj, potřebovala bych poradit. Jsem dnes 16+6 a včera mi večer na bříšku vyskočila boule. Byla velka asi jako pul tenisaku a byla na pravé strane az dole nad stydkou kostí. Briško mám jinak zatím skoro ploché, jsem dost stihla, pohyby jsem ještě nezaznamenala, nebo je neumím rozpoznat od pohybu střev. Boule asi po 10 min zmizela a já usnula. Dnes ale mám britsko pořád dost tvrde a nafoukle hlavně na te pravé strane. Mám z toho trošku strach. Aby to nebyli kontrakce dělohy. Jinak me nic nebolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24086
14.7.13 11:29

Ta boule, to bude dite rekla bych ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
14.7.13 11:35

Tak to bylo mimco ne? A nebo ti mozna na chvili ztvrdlo, muze tvrdnout jen cast. Ale jak popisujes tu tvrdsi cast, tak to bude mimco ;-) a toho tvrdnuti se neboj, deloha tak trenuje a kdyz to neni moc caste, je to ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9321
14.7.13 12:39

Urcite ta,,boule,, byla miminko.Ja kdyz mam bouli na brise tak tvrdim ze se mimi otaci. Prijde mi to tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
IamSherlocked
14.7.13 12:45

Jj to bude mimčo. Nebo já když jsem ještě neměla břicho (taky jsem dost hubená) tak se mi ta boule dělala v místě kde byla placenta ;)

• Nahlásit
  • Citovat
113
14.7.13 12:51

Moje boule ma uz 13 měsíců :mrgreen: Ja to tehdy prirovnavala k pomeranci. Taky jsem byla zdesena, jaksi dole vpravo :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.13 13:21

Tvrde ti brisko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.13 13:22
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
14.7.13 13:36
@kamillka2 píše:
https://www.emimino.cz/…ydnu-151295/

Já vím tahle diskuse me právě dost vyděsila. Ale holčina tam píše, že to tak má skoro pořád. Mne to po 10 min zmizelo. A ted uz je jen cítit že je na te pravé strane břicho tvrdší a plnejší. Nechci plašit, většina holek tu píše, že je to jen mimčo. Ale rozhodla jsem se, že zítra ráno zajdu ke svému dr. Pokud me tedy k tomu nezačne břicho bolet nebo nezačnu špinit. To bych jela asi do nemocnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.13 13:39

Ta pani potratila :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.13 13:42

Já té nechci strašit to opravdu ne. Já měla něco podobného, a byla jsem tři neděle v nemocnici. Přečti si Celou tu diskusi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
14.7.13 13:46
@kamillka2 píše:
Ta pani potratila :(

Vím, 100× to muže být jen mimčo a všechno v pořádku a pak tohle. Ale nevíme jestli nemela i jiné potíže, musela se otvírat uz déle… Ale nikdo to nezjistil. Proto chci aby se na me zítra doktor podíval. Dneska jen lezim a odpocivam. Dala jsem si msgnesium a je to lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.13 13:50

Neotevírala se, magnesium ti jen ulevi, ale nic to neřeší. Me tenkrát v nemocnici vynadali, raději bych jela i kdyz to třeba bude hloupost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
14.7.13 13:55
@kamillka2 píše:
Neotevírala se, magnesium ti jen ulevi, ale nic to neřeší. Me tenkrát v nemocnici vynadali, raději bych jela i kdyz to třeba bude hloupost.

Jsem zaregistrována v Podolí, myslíš jet tam tedy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.13 14:04

Taky jsem byla v Podoli, jsou tam hrozne moc hodni. Podle mého to takhle brzo normální neni, me přímo doc. Krofta řekl ze to neni normální a to jsem byla 22 týden. Udělají ti rozbor krve moci, muže to byt zanet… A nebo jn třeba prkotina ale budes v klidu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama