Nahřívací polštářek

  • Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9
8.12.13 11:27

Nahřívací polštářek

Hezký den eMimina.
Chtěla bych pro přítele k Vánocům koupit nějaký nahřívací polštářek. Dívala jsem se na internetu a existují s různou náplní od obilí, přes pohanku až k levanduli, ale moc se v tom nevyznám. Chtěla bych hlavně, aby vydržel co nejdýl nahřátý a dokázal ulevit od bolesti. Všimla jsem si, že existují i nahřívací plyšáčci, ale nejsem si moc jistá, zda se to hodí pro skoro třicetiletého mužského. Máte s nahřívacími polštářky někdo zkušenost a mohly by jste třeba nějaký doporučit? Děkuji za rady a názory.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1563
8.12.13 11:35

Ahoj, ja mam doma pohankovy a je super myslim ze se jmenuje „mazel“ kupovala jsem ho v lekarne cca za 700,–

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33018
8.12.13 11:35

@lulu45 Z mikrovlnky ten nahřívací polštářek extra dlouho teplý nevydrží (mám gelový). Lepší mi přijde taková ta gumová lahev, do které se dá horká voda. Prodávají na ně i různé plyšové obaly (my máme doma kočku).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3040
8.12.13 12:09

Ja mam doma z obilí - pšenice. Dělala jsem si sama. A tahám ho pořád jak kočka kotata.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2292
8.12.13 12:25

Pohankový jsem dávala dětem na bříska při prdikách a moc dlouho teple to nevydrželo. Spíš bych také šla do té nahřívací lahve, dělají třeba i s pletenými obaly, to je možná míň infantilní než plyšák :lol: ted je mají ve vánočních věcech v Marks Spenceru

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
gabrielagabri
8.12.13 12:48

Ahoj, nejroztomilejší má marks and spencer, má i ohříbací lahve a další věci pro mužské :-)mrkni, nevím odkud jsi

  • Citovat
  • Upravit
gabrielagabri
8.12.13 12:49

@tereza.red presne tak

  • Citovat
  • Upravit
9
8.12.13 13:05

Nahřívací láhev mě taky napadla, ale asi bych spíš chtěla ten polštářek, aby s ním mohl spát a mít jej v posteli, i když si jej nebude potřebovat nahřát. A u nás bohužel marks and spencer není.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný