Najde se kamarádka? - Plzeň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jiraeli
Nováček 7 příspěvků 07.12.18 10:44
Najde se kamarádka? - Plzeň

Ahoj, najde se tu nějaká maminka na procházky, popovidani s dětmi…

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 9517 příspěvků 07.12.18 10:57

Z jaké části Plzně jsi? Jak máš staré dítko? Já mám skoro 4 roky a teď čekáme druhé, aktuálně jsem na rizikovém s klidovým režimem, ale na jaře už budem chodit na procházky, teda doufám že dřív ale na jaře už s kočárkem :)

lenitkab
Stálice 72 příspěvků 10.12.18 08:47

Ahoj, take uz delsi dobu hledam kamaradku z Plzne jako spolecnost pro dlouhe chvile :) ja jsem ze Slovan, mam 3,5 leteho syna a v lednu se nam narodi holcicka. Budu rada kdyz bude mit nekdo zajem :)

BarusM
Nováček 8 příspěvků 10.01.19 12:23

@lenitkab ahoj, tak ještě 2v1 nebo už máš po porodu? :) klidně se pak ozvi až se srovnáte :) mám 8mi měsíčního chlapečka a taky hledáme na Slovanech :)

lenitkab
Stálice 72 příspěvků 11.01.19 09:42

@BarusM Ahoj, jeste porad 2v1 :) ale podle utz uz se tam nema moc dobre, takze nejspis by jsme to do pristiho tydne mohli mit za sebou :) urcite se rada ozvu jen co budem schopny vyrazit ven. Klidne muzem psat i sz nez to prijde jestli chces :D

popelk4
Nováček 1 příspěvek 27.02.19 15:49

@jiraeli @lenitkab @BarusM @Kriss Tina Ahoj,take hledam kamaradku.Jsem z Doubravky.Rada bych se k vam pridala.Mam sestitydenni holcicku.Budu rada,kdyz se ozvete. :)

Charlotteee
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 04.03.19 08:22

Ahoj holky,
Rada bych se k vám přidala, sice nejsem přímo z Plzně, ale přijela bych.
Mám dvouměsíčního syna :)

Váš příspěvek
Reklama