Najde se puberťák z Havířova?

68
31.5.16 15:18

Najde se puberťák z Havířova?

Ahoj maminy,

mám dceru skoro 17 let, je závislá na PC.

Přestěhovali jsme se do Havířova a dcera pořád sedí u PC - říká že nikoho nezná, že nemá s kým jít ven.

Je tady někdo, kdo má podobnou ratolest, že bychom je dali dohromady? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6766
31.5.16 15:23

A budou sedět u PC dva…

Co ji přihlásit do nějakého kroužku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
31.5.16 15:28

Teda pubertak už dávno nejsem, ale kdyby mi mamka našla v mých 17 letech přes emimino „Kamarádku“, tak bych s ní fakt nikam nešla :-D spíš ji vytáhni někam na cvičení nebo něco podobného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7954
31.5.16 15:41

Pc bych jí sebrala. A najdi si jinou zábavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14389
31.5.16 16:21

V Havířově je pro ni asi bezpečnější sedět u PC než se kamarádit s místními puberťáky, ne? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33064
31.5.16 16:25

A co kamoši ze školy? v Havu je furt co dělat..a ted v létě? nejlepší koupák co znám..tam si někoho najde..
muj bracha byl stejný, ale už bohužel někoho má a přestěhoval se do Orlové:o))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
1.6.16 09:37

Díky mamky za příspěvky, ale vše co radíte jsem zkoušela.

Se mnou nejde ani za roh, myslím tím cvičení, ZOO a podobné. Do kroužků nejde taky, už jsem to zkoušela, našla jsem cvičení nebo jsem zkoušela i sportovní a nebo dobrovolnickou činnost - prostě nepůjde.
Kamarádky má v minulém místě bydliště, ale dle mého názoru je prostě jen pohodlná - prostě puboši dneska raději sedí u PC - nemusí se hýbat ani namáhat - jen četují a cpou se - a kynou.
No a tak jsem jí chtěla najít někoho, kdo jí vytáhne ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6766
1.6.16 10:02

@valila Pošli ji vlakem s fanoušky Baníku na fotbal. Bude mít kamarádů víc, než kolik by si přála :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33064
1.6.16 10:55

Tak asi by stačilo jít o pc jen vypnout..chápu že v 17ti už to není děcko, prostě zákaz a basta..po škole si uděláš ukoly a pojedeš na kole se projet, třeba na lučinu, na přehradu, atd..vyvalit se opalovat špeky…nebo hybaj do knihovny..to záleží na výchově no..když měla a má tak povolen pc tak ted to pujde horko těžko zrušit.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama