Najednou chce mliko, co s tim?

1938
28.8.08 17:48

Najednou chce mliko, co s tim?

Chci se zeptat, zda se nekomu z vas stalo, ze by prcek vyzadoval najednou mliko? Tomik basti mliko na snidani, obed ma masozel. prikrm, svacinka presnidavka a vecer kase. V noci mliko. Pije behem dne vodu. Takhle to mame zavedene celkem dlouho. Jenze 2 dny zpet Tomika hlidala navecer babicka, vim, ze u presnidavky ji ze zacatku zuril, ale pak pry dobry. Vecer pry kasi snedl v pohode, ale z nepochopitelnych duvodu mu dala jeste mliko. No a dalsi den obed v pohode, ale pak to zacalo. U jidla zuri, vzteka se a neprestane doku nedostane mliko. Nevim, zda mu to nejak nutila nebo co se stalo, to se asi tezko dozvim, mozna to je jen shoda nahod, kazdopadne ted je proste problem s prikrmy. Co s tim?? Poradte, nechci mu zas davat mliko..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

347
28.8.08 18:29

ahoj, no já bych vytrvala a zůstala bych u vašeho systému… podle mě jen zjistil, že z flašky je to pohodlnější… resp. si na to vzpomněl :-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
29.8.08 09:36

Ahoj, já myslím,. že mu babička jen „nabourala“ zajetý sytém při jídle. Takže bych vytrvala v původním sledu,jak byl zvyklý - byť za cenu odmítání a vztekání. Hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
29.8.08 13:58

Nelezou mu zuby, nebolí ho něco nebo jste nebyli na nějakém očkování? Mně se malá začne dožadovat mlíka, jakmile není v pohodě, většinou právě v těchhle případech, nebo při únavě. Pravda, je to z prsu, ne z láhve. A to už je jí skoro 17 měsíců. U nás ji to vždycky pustí samo, jakmile problém odejde. Samozřejmě netvrdím, že to musí být váš případ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3159
17.10.14 12:20

Já mám také dotaz. Synovi jsou 2 roky. Od včerejška nechce nic jiného, než jen teplé mlíčko, čaj. Jinak naprosto vše bojkotuje (nechce ani pečivo, ovoce/přesnídávku, oběd, kaši, nic…). Je takový uplakaný, v noci také, ale přitom si hraje. Takže jenom pije a nic nechce jíst.
Nevypadá, že by mu něco bylo (rýma, kašel, bolesti, teplota). Ve dvou letech to zuby být nemohou (ani neslintá, nerejdí jazykem).
Nebo mám zavolat raději doktorce? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
17.10.14 12:23

@Maculinka v puse má čisto, nemá tam afty, případně nateklé mandle? To by mohlo způsobovat bolestivé polykání a zrovna mléko a čaj jsou tekutiny, které se snesou i na nějakou bolest v puse a krku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3330
17.10.14 12:25

@Maculinka No nevím, a on má už všech 20 zubů, že jsi si jistá, že to zuby být nemohou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
17.10.14 12:36

@Maculinka může to být cokoli, co by ho mohlo trápit v pusince - afty, bolení krku, nateklé mandle, zuby (syn ani jednou neslintal nebo si nerejdil prstem v puse, když mu rostly), třeba se kousl a teď tam má boláček.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
3686
17.10.14 12:40

Stoličky rostou kolem 2. roku, ne? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3159
17.10.14 13:08

Jenže on nemá ani dásně oteklé, nic. Kontrolovala jsem mu pusinku i baterkou, ale nic jsem nenašla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
17.10.14 13:31

No ono prý nejvíc bolí zuby, když to ještě není vidět - hluboko v kosti. :nevim: Tím to nechci zlehčovat. Zkusila bych polívky - vývar apod a po víkendu k doktroce. Do té doby určitě nevyhladoví a uvidíš jak se to bude vyvíjet. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3409
17.10.14 13:50

Zrovna stoličky bolí nejvíce když to ještě není vidět :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
17.10.14 18:07
@cizova píše:
Zrovna stoličky bolí nejvíce když to ještě není vidět :nevim:

presne tak, muzou to byt zoubky, ale jak uz tu kdosi psal - davala bych tekutejsi stravu, kdz nic jineho nechce, nebude to naporad a hladovet tak nebude, neboj :-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama