Nákup C&A online shop

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3235
19.1.22 20:07

Nákup C&A online shop

Dobrý den, máte někdo zkušenost s nákupem na online shopu v C&A? Byla jsem nadšená, když jsem zjistila, že mají na e-shopu krásná pyžamka, pět kusů, která vyšla na krásných 750 Kč, sleva z zhruba 1.200 Kč. Platila jsem v eurech, platba v pohodě, pyžamka došla dneska, takže rychlost, za 7 dnů od objednání a zaplacení. A teď zklamání. Sice jsou krásná a opravdu nová, bez vady, ale objednávala jsem velikost 128, dvě pyžama jsou 128, jedno je 134, to by až tak nevadilo, syn doroste, ale jedno je 116 a poslední je vršek 128 a kalhoty 104. Asi mi nejvíc vadí to jedno ve vel. 116, to bude synovi už malé, ty kalhoty 104 bude mít holt jako kraťasy. Ale dotaz, je to jen náhoda, nebo mám počítat s tím, že když budu kupovat něco takto zlevněné, může se to opakovat? Nebo dokonce, kdybych koupila za plnou cenu, dostanu to samé? Vracet asi nebudu. Ale nevíte, jestli bych musela vrátit vše, nebo by stačilo poslat pouze ty kusy ve špatné velikosti a žádat o zaslání zboží ve správné velikosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
922
19.1.22 20:53

Já tam nakupovala i zlevněné a bylo to ok. Vracela jsem též, z objednávky můžeš vrátit jen část, ale pokud je to pack tak celé. Jinak já to udělala tak, že novou velikost jsem koupila znova, aby byla jistota že bude, předešlo vrátila a peníze jsem měla zpět asi za 5dni, jsou rychlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3235
19.1.22 21:04
@mapu píše:
Já tam nakupovala i zlevněné a bylo to ok. Vracela jsem též, z objednávky můžeš vrátit jen část, ale pokud je to pack tak celé. Jinak já to udělala tak, že novou velikost jsem koupila znova, aby byla jistota že bude, předešlo vrátila a peníze jsem měla zpět asi za 5dni, jsou rychlí.

Právě, že to byl pack 5 pyžam, vel. 128. Já byla nadšená, že funguje on-line obchod. Ráda v C&A nakupuju a kamenné obchody mám hodně z ruky. Tak snad to byla jen náhoda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat