Nakupování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mischka002
Povídálka 40 příspěvků 04.02.09 14:32
Nakupování

Hojte všichni,chtěla jsem se zeptat,kdy jste začaly nakupovat výbavičku,nábytek pro mimi atd.Jsem teprv v 8tt ale už mám sto chutí nakupovat.Vím,že je to ještě brzy,právě proto bych chtěla vědět vaše názory.Mějte se hezky a užívejte.

Reakce:
Katka_H
Kelišová 5766 příspěvků 04.02.09 14:38

Mischko,
já jsem začala kupovat a prát kolem pátého měsíce. Kolem sedmého měsíce jsem měla vše nachystané. Měsíc před termínem jsem měla nachystanou tašku. Ale už od začátku jsem serfovala na netu a pránovala co vše pořídím a kochala se krásnýma mimi oblečkama :D :lol: , tak přeji krásné plánovaní, na nakupování je ještě brzy.

vjoo
Kecalka 234 příspěvků 04.02.09 14:41

fragola
Generální žvanilka 24829 příspěvků 04.02.09 14:46

Ahoj, gratuluju k těhotenství :D
Já začala nakupovat až kolem 20tt, ale žádné předpisy na to nejsou, kdy se má s nakupováním začít :lol: :lol: :lol: , takže je to čistě na tobě…
M.

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 04.02.09 15:15

Ahoj

Tak já hned od začátku brouzdala po netu a hledala co koupit atd. Ale byla jsem trošku pověrčivá, tak abych to nezakřikla, čekala jsem s nákupem alespoň na konec 1. trimestru.
Hned po ukončeném 12. týdnu jsem naběhla do obchodu :-D a koupila první dupačky. No a pak tak nějak v klidu a průběžně jsem kupvala co kde měli ve slevě a líbilo se mi a ták. Postupně jsem vše nashromáždila a teď (necelé 2 měsíce před porodem) mám snad všechno. Včetně tašky do porodky :wink:

Podle mě je lepší začít dřív, třeba v tom 4. měsíci a kupovat průběžně, v klídku a třeba ve slevách…než pak někde lítat.

Tak přeju pohodové těhu a spokojené miminko

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.09 15:17

Ahoj, ja zacala nakupovat den pote, co jsem se dozvedela, ze jsem tehotna, ve 4. mesici tehotenstvi jsem mela prakticky vse potrebne (i nepotrebne :lol: ), v 6. mesici jsem dovezla postylku a kocarek, veci do porodnice jsem mela v tasce od 5. mesice (vsichni se mi smali jako paka) a ja zvesela porodila 2 dny pote co jsem vstoupila do 9.mesice! Vecicky jen ruzove ci jen modre nemam rada, tudiz jsem nakupovala predevsim zlutou, zelenou (oblibenou) a bilou. Kdyz mas chut nakupovat, tak nakupuj!

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 04.02.09 16:30

Ahoj
ja zacala az po velkem utz ve 20tt ale proc si neudelat radost aspon jednou pidi mimi vecickou :D

doriang
Kelišová 5579 příspěvků 04.02.09 17:47

Já nakupovala, nebo sháněla věci až kolem 5. měsíce a to jen z toho důvodu, abych to nezakřikla :) ale žádný pravidla na to nejsou… jestli se ti chce tak nakupuj :D

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18633 příspěvků 04.02.09 21:37

Tak to já mám tentokrát taky nějaký nákupní chutě, už mám na MMB ve sledovaných několik věciček a teď jen počkám tak do 20-25tt a začnu utrácet, jupííí.
ale je to docela zajímavé téma a pokud tě takových napadá víc, tak neváhej a přijď se podělit „zářící“ maminko

https://www.emimino.cz/modules.php?…

Nikynka86
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.09 10:11

Ahojky,
tak ja jsem mela nejakou vybavicku nakoupenou a to jsme se jeste ani nezacali o mimi snazit :D (holt blazen)
Ale ja nakupovala fakt uplne od prvnich tydnu tehu,vse je dost drahe a tak jsem pomalu a jiste nakupovala to,co bude potreba a mela jsem na to more casu…
Mam rada vse pripravene,takze ted nakupuji jen to,co jsem zapomela a kosmetiku pro mimi a nejake veci do porodnice,jinak vsechno mame…
Prat zacnu asi za 1-2 tydny a tasku taky nachystam a posledni tydny nebudu delat nic :lol:
Taky uz nemam na nic silu ani naladu,sotva lezu,takze jsem rada,ze jsem si vse zaridila brzy…
Jinak obavy typu,ze to nosi smulu atd…na to neverim.Kocarek mame doma 2mesice a hlavu si s tim nedelam,na povery neverim.
Co se ma stat,stane se i tak!
Tak klidne vyraz na nakupy :-) :-) :-)

Detta
Kecalka 218 příspěvků 05.02.09 15:24

Jeden nebo dva oblečky jsem koupila ještě než jsem byla těhotná. Holt jsem si řekla, že se na to těhotenství musím naladit na všech frontách a ejhle, hned druhý měsíc snažení se zadařilo 8) Takže jestli se ti něco líbí, tak to kup. Mně každý další pidiobleček zahřál u srdíčka a těšila jsem se na mimi ještě víc.

prdísek
Kecalka 388 příspěvků 05.02.09 17:54

Ahoj, já měla trochu problémy, jsem starší a tak mi dělali amnio kvůli podezření na Downa. Vše dopadlo ok a okamžitě, jak mi řekli, že je holka v pořádku, tak jsem letěla do obchodu a koupila první dupajdy.

baru.v
Stálice 70 příspěvků 06.02.09 09:00

Ahoj, ja jsem v 29tt a mam uz v podstate vsechno nakoupene nebo alespon objednane. Prvni vecicku pro radost jsem si koupila po ultrazvuku ve 12 tt a pak jsem take nakupovala prubezne, podle akci a podle toho, kde se mi co libilo :-) Pekne si to uzij!

Mischka002
Povídálka 40 příspěvků 06.02.09 10:03

děkuji holky,asi to budu dělat taky tak,když někde něco uvidím,tak to koupím,ale nebudu ještě přehánět…jakože do týdne bych měla mít všechno.to ne,ale postupně,ať pak fakt nelítám!

Váš příspěvek
Reklama