Nakupování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mischka002
Povídálka 40 příspěvků 04.02.09 14:32
Nakupování

Hojte všichni,chtěla jsem se zeptat,kdy jste začaly nakupovat výbavičku,nábytek pro mimi atd.Jsem teprv v 8tt ale už mám sto chutí nakupovat.Vím,že je to ještě brzy,právě proto bych chtěla vědět vaše názory.Mějte se hezky a užívejte.

Reakce:

Katka_H
Kelišová 5766 příspěvků 04.02.09 14:38

Mischko,
já jsem začala kupovat a prát kolem pátého měsíce. Kolem sedmého měsíce jsem měla vše nachystané. Měsíc před termínem jsem měla nachystanou tašku. Ale už od začátku jsem serfovala na netu a pránovala co vše pořídím a kochala se krásnýma mimi oblečkama :D :lol: , tak přeji krásné plánovaní, na nakupování je ještě brzy.

vjoo
Kecalka 234 příspěvků 04.02.09 14:41

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 04.02.09 14:46

Ahoj, gratuluju k těhotenství :D
Já začala nakupovat až kolem 20tt, ale žádné předpisy na to nejsou, kdy se má s nakupováním začít :lol: :lol: :lol: , takže je to čistě na tobě…
 M.

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 04.02.09 15:15

Ahoj

Tak já hned od začátku brouzdala po netu a hledala co koupit atd. Ale byla jsem trošku pověrčivá, tak abych to nezakřikla, čekala jsem s nákupem alespoň na konec 1. trimestru.
Hned po ukončeném 12. týdnu jsem naběhla do obchodu :-D a koupila první dupačky. No a pak tak nějak v klidu a průběžně jsem kupvala co kde měli ve slevě a líbilo se mi a ták. Postupně jsem vše nashromáždila a teď (necelé 2 měsíce před porodem) mám snad všechno. Včetně tašky do porodky :wink:

Podle mě je lepší začít dřív, třeba v tom 4. měsíci a kupovat průběžně, v klídku a třeba ve slevách…než pak někde lítat.

Tak přeju pohodové těhu a spokojené miminko

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.09 15:17

Ahoj, ja zacala nakupovat den pote, co jsem se dozvedela, ze jsem tehotna, ve 4. mesici tehotenstvi jsem mela prakticky vse potrebne (i nepotrebne :lol: ), v 6. mesici jsem dovezla postylku a kocarek, veci do porodnice jsem mela v tasce od 5. mesice (vsichni se mi smali jako paka) a ja zvesela porodila 2 dny pote co jsem vstoupila do 9.mesice! Vecicky jen ruzove ci jen modre nemam rada, tudiz jsem nakupovala predevsim zlutou, zelenou (oblibenou) a bilou. Kdyz mas chut nakupovat, tak nakupuj!

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 04.02.09 16:30

Ahoj
ja zacala az po velkem utz ve 20tt ale proc si neudelat radost aspon jednou pidi mimi vecickou :D

doriang
Kelišová 5579 příspěvků 04.02.09 17:47

Já nakupovala, nebo sháněla věci až kolem 5. měsíce a to jen z toho důvodu, abych to nezakřikla :) ale žádný pravidla na to nejsou… jestli se ti chce tak nakupuj :D

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 04.02.09 21:37

Tak to já mám tentokrát taky nějaký nákupní chutě, už mám na MMB ve sledovaných několik věciček a teď jen počkám tak do 20-25tt a začnu utrácet, jupííí.
ale je to docela zajímavé téma a pokud tě takových napadá víc, tak neváhej a přijď se podělit „zářící“ maminko

https://www.emimino.cz/modules.php?…

Nikynka86 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.09 10:11

Ahojky,
tak ja jsem mela nejakou vybavicku nakoupenou a to jsme se jeste ani nezacali o mimi snazit :D (holt blazen)
Ale ja nakupovala fakt uplne od prvnich tydnu tehu,vse je dost drahe a tak jsem pomalu a jiste nakupovala to,co bude potreba a mela jsem na to more casu…
Mam rada vse pripravene,takze ted nakupuji jen to,co jsem zapomela a kosmetiku pro mimi a nejake veci do porodnice,jinak vsechno mame…
Prat zacnu asi za 1-2 tydny a tasku taky nachystam a posledni tydny nebudu delat nic :lol:
Taky uz nemam na nic silu ani naladu,sotva lezu,takze jsem rada,ze jsem si vse zaridila brzy…
Jinak obavy typu,ze to nosi smulu atd…na to neverim.Kocarek mame doma 2mesice a hlavu si s tim nedelam,na povery neverim.
Co se ma stat,stane se i tak!
Tak klidne vyraz na nakupy :-) :-) :-)

Detta
Kecalka 218 příspěvků 05.02.09 15:24

Jeden nebo dva oblečky jsem koupila ještě než jsem byla těhotná. Holt jsem si řekla, že se na to těhotenství musím naladit na všech frontách a ejhle, hned druhý měsíc snažení se zadařilo 8) Takže jestli se ti něco líbí, tak to kup. Mně každý další pidiobleček zahřál u srdíčka a těšila jsem se na mimi ještě víc.

prdísek
Kecalka 388 příspěvků 05.02.09 17:54

Ahoj, já měla trochu problémy, jsem starší a tak mi dělali amnio kvůli podezření na Downa. Vše dopadlo ok a okamžitě, jak mi řekli, že je holka v pořádku, tak jsem letěla do obchodu a koupila první dupajdy.

baru.v
Stálice 70 příspěvků 06.02.09 09:00

Ahoj, ja jsem v 29tt a mam uz v podstate vsechno nakoupene nebo alespon objednane. Prvni vecicku pro radost jsem si koupila po ultrazvuku ve 12 tt a pak jsem take nakupovala prubezne, podle akci a podle toho, kde se mi co libilo :-) Pekne si to uzij!

Mischka002
Povídálka 40 příspěvků 06.02.09 10:03

děkuji holky,asi to budu dělat taky tak,když někde něco uvidím,tak to koupím,ale nebudu ještě přehánět…jakože do týdne bych měla mít všechno.to ne,ale postupně,ať pak fakt nelítám!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >