V těhotenství náladovost až zlost

maminka 290
23.2.10 13:46

náladovost až zlost

Ahoj všem maminkám,potřebuji jakoliv poradit jak pracovat se „záchvaty“vzteku,jde o to že jsem 25.tyden těhu a bože tak náladová jsem v životě nebyla.Přijde to jak bouře,tak rychle odejde :zed: Nejhorší je že to odnáší má 3,5letá holčička :andel: Má období naprosto otravující,pořád jen mamíííí a já jsem jak sopka,třeba teď jsme vyráběly z papíru takové postavičky a už po mě pokukuje jak na vraha…kde mám nabrat trpělivost?už i dostala na zadek a to neni moje parketa,večer se pak trápím,co bude až se malé narodí ?No potřebuji to nějak ze sebe dostat tak děkuji že tui jste :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6429
23.2.10 23:48

Ahojky, no těch nových diskuzí je tu tolik, že ta Tvoje nějak zapadla, co? No moc ti neporadím - cholerik jsem taky, bojuji s tím. Vím,ž e v tomto věku byla dcerka taky dost šílená… Musela jsem se ovládat.. Pomáhá mít čas na sebe, předat dítko na pár hodina jinam, zkusit jiné komunikační techniky, abyste to měly obě lehčí.. S mimčem bude prvních pár týdnů záhul, ale myslím, že to pak bude dobré… Co manžel, pomáhá, pomáhá? Mně na nervy pomáhala čokoláda.. a nedělala jsem si výčitky.. bez ní bych neustála období šestinedělí apod.. a až se vše uklidnilo, tak jsem to pak vyběhala…
tak ať se cítíš lépe a najdeš tu trpělivost.. hormonálně jsi také rozbouřená… tak to bude určitě brzy lepší.. vydrž :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.6.14 09:39

Ahoj ženy, předem, nejsem těhotná a nechci být, jen nechci zakladat novou diskuzi. Poraďte, co to semnou je. Malý má 9 měsíců, kojím ho, ms jsem ještě neměla. (možná se to blíží???) nemám žádné fyzické problémy, ale ta psýcha… při blbé reklamě brečím, když jsem se dívala na GoT, tak jsem byla stažená, jak ze špatného snu a to už jsem si oddívala daleko brutálnější seriály… chvilkama běsním a zuřím a přijdu si jak vypurovté malé děcko… snažím se své nálady neventilovat, příjdu si až trapně z toho a hlavně mám i starší dítě… mám takévé vnitřní napětí, záchvaty cholerismu, jsem unavená a nic se mi nechce, ale ne po fyzické stránce. Já už fakt nevím, jestli mi hrabe.. nechce se mi věřit, že by to bylo možnou příchozí ms.. nikdy předtím jsem neměla žádné stavy z ms, teď už jsem ms víc jak 3 roky neměla.. tak nevím… přece nejsem zvířátko, abych se kvůli hormonům cítila jak blázen… máte někdo nápad, co se mnou je? nebo co bych měla jako dělat? to takle dál nejde, mám silnou vůli, ale už mě to trhá na kusy, jak musím prodýchávat každou blbost.. př: spadne mi v kuchyni něco na zem a já mam chut sproste nadávat a rozmlátit předmět nasranosti:D dcera se mi vzpírá při oblíkání a dělá blbárny typu „stojím na hlavě“ a já mám chut ji nařezat… mě to děsí, já jsem takle moc vzteklá nikdy nebyla a za chvíli už brečím nad reklamou… pomáhá mi fyzická aktivita, ale to nemůžu dělat víc jak 3X týdně a moc dlouho to nepůsobí.. už fakt nevím, se nechám zapsat do blázince asi…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama