Nálady těhotné přítelkyně - je to normální?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jery0007
Povídálka 13 příspěvků 01.11.14 21:02
Nálady

DOBRÝ Večer
Má přítelkyně je ve 20 týdnů a zacla trpět změnou nálad. Já jsem na ni tolerantní a neberu si to osobně, jen ona je z toho čím dál víc špatn.. Vadi ji vsichci kolem, vadim ji i já. Říká ze by chtěla být úplně sama bez lidí. Stěžuje dí ze smrdím. A je na mě zbytečně hnusná, ale sama dí to uvědomuje neví proč to dělá a ani prý nechce… Ale nemůže jinak… Je to při těhotenství normální?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 01.11.14 21:06

Bohužel normální to je, někdo to snáší líp, někdo hůř :? To že jí smrdis, si neber osobně, těhotná žena je na pachy citlivejsi, mě u třetího těhotenství smrdelo i čerstvé maso :poblion:

MartinaIrena
Extra třída :D 10676 příspěvků 01.11.14 21:06

Bohužel je. Vydrž. Bude lépe. Zkus si něco o tom přečíst. Já jsem třeba sledovala na http://www.babyweb.cz/…tenske-zmeny
a je tam odstavec i pro tatínky. :mavam:

Jery0007
Povídálka 13 příspěvků 01.11.14 21:09

Pro mě bohu dik, normálně to teď vypadá ze jsem ten poslední člověk na světě vedle kterého by chtěla být, a to mě docela znervoznuje… Jestli jsou to běžné příznaky jsem hned klidnější

Pincenza
Závislačka 3511 příspěvků 01.11.14 21:10

Nechci strašit, ale mě takhle vadil přítel a nejsme spolu. :nevim: A to jsem mu teda neřikala, že smrdí, neřikala jsem mu pak už nic. :roll: Jak jste spolu dlouho?

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 01.11.14 21:12

@Jery0007 Já měla hrozné nálady v těch prvních týdnech těhotenství, teď na konci třetího měsíce je to mnohem lepší, tak snad to přejde i tvou přítelkyni :-)

Jery0007
Povídálka 13 příspěvků 01.11.14 21:12
Princezna

A proč ti začal vadit?

atominnka
Generální žvanilka 22008 příspěvků 01.11.14 21:29

U obou těhotenství jsem tyhle změny nálad měla. A taky jsem byla citlivější na pachy. A taky mi manžel smrděl ač je veeeelmi čistotný :-D Přežili jsme to a už je líp… tohle se prostě musí vydržet, bohužel

Pincenza
Závislačka 3511 příspěvků 01.11.14 21:30

@Jery0007 všim. :nevim: I jak jedl jablko. Nevim proč, ale to jsem ještě nevěděla, že jsem těhotná, když mi začal vadit. :mrgreen: Pak jak jsem se to dozvěděla, tak jsem si už tuplem nedokázala představit, že bysme spolu byli. U Vás je, předpokládam, situace úplně jiná, miminko jste plánovali a máte se rádi, ne? :hug:

Lithien
Závislačka 4396 příspěvků 01.11.14 21:36

Když se podívám zpětně na svoje nálady v těhotenství a to jak jsem byla na chlapa hnusná tak si říkám, že musel mít svatou trpělivost, že to všechno semnou zvládnul :) Takže neklesej na mysli a neber si to osobně. I když chápu, že je to někdy těžké :hug:

baldurka
Závislačka 2639 příspěvků 01.11.14 21:44

Jojo já taky byla protivná bába :mrgreen: když jsem měla zrovna jednu ze svých lepších nálad, tak jsem manželovi vysvětlila jak a proč a že si to nesmí brát osobně. Někdy jsem byla fakt na přesdržku :oops: :lol: všechno to vydržel, snažil se to brát s humorem /čímž mě taky vytáčel :mrgreen: /…no a to ještě netušil co ho čeká po porodu :lol: :lol:…ale jinak ho miluju :srdce: :D

Lind002
Kelišová 5517 příspěvků 01.11.14 21:45

Neřeš to a neber si to osobně… já musím říct, že jsem občas nesnesitelná i sama sobě a že můj chlap musí mít svatozář. Čekáme třetí a rovnou jsem mu řekla, že min. do konce šestinedělí se mnou musí mít trpělivost :mrgreen:

Lithien
Závislačka 4396 příspěvků 01.11.14 21:46

@baldurka Tak pod tohle bych se mohla podepsat :) v těch světlých chvílích jsem měla pocit, že bych si nejspíš dala pár facek sama sobě :D A s tím humorem mě taky vytáčel a hlavě u toho porodu :D Ale měl kliku, že jsem tehdy měla fakt jiný starosti, než jeho humor :D Ale zato máme spoustu vtipných chvil z porodu :D

terien
Extra třída :D 10206 příspěvků 01.11.14 21:58

Jak psaly holky - je to normální, vydrž. Já byla protivná sama sobě, měla jsem chvíle kdy jsem chtěla po chlapovi mrsknout všechno, co mám po ruce. Vadilo mi když se mě na něco ptal, když mi telefonoval, když mě v posteli objal,… :mrgreen: prostě milující manželka :mrgreen: Důležitý je, jestli si tvoje žena uvědomuje že to je špatně, že s ní cvičí hormony, aby to pak nepřijala za vlastní :think:

brulinka
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 01.11.14 21:59

@Jery0007 Neber si to osobně, mě můj manžel taky smrděl a to hooodně, i jsem z toho zvracela :poblion: :( :( Hádali jsem se taky… a teď? Bych ho nejradši snědla jak mi voní, vůbec se nehádáme. Vše je krásné a v pohodě, naučili jsme se i lépe řešit problémy, ale spousta „problému“ se po porodu změnila v úplné banální věci :mrgreen: :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuška Šafránková na pohřbu Stanislava Zindulky: Celý život se o nás staral

Únorový pohřeb svého objevitele Václava Vorlíčka vynechala, se svým pedagogem... číst dále >

Falešná sestra Aťky Janouškové řádila i na pohřbu Zindulky: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >