Reklama

Nález v prsu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 20:27
Nález v prsu

Zdravím Vás maminky. Před pár dny jsem si v levém prsu (spíše pod prsem) našla na dotek pohyblivý útvar - nicméně se domnívám, že jde o uzlinu, protože nemá tvar bouličky ani ničeho podobného. Útvar není bolestivý takřka o něm nevím, nicméně jsem již před 2 lety byla s „bulkou“ na sonu a byly mě právě zjištěné zvětšené uzliny. Ale povím Vám, mám z toho dost vítr. Nic z prsa neteče, ani nepozoruji změny na bradavkách. Na gynekologii se chystám v průběhu tohoto měsíce, tak doktora opětovně požádám o žádánku. A i přes to se musím zeptat, neprošla jste si něčím podobným? :?

Reklama

Reakce:

cilly
Generální žvanilka 22004 příspěvků 02.10.18 20:47

A ty se nemůžeš objednat jako samoplatce někam na specializované pracoviště? Já už bych tam byla a nečekala bych na to, ze v průběhu měsíce půjdu na gyndu a pak se asi objednam.
Taky jsem si jednou nahmatla útvar v prsu, hned jsem se objednala na sono, vzali mě rychle. Od te doby chodím jako samoplatce každý rok na kontrolu.

luca241
Ukecaná baba ;) 1617 příspěvků 02.10.18 23:48
@Anonymní píše:
Zdravím Vás maminky. Před pár dny jsem si v levém prsu (spíše pod prsem) našla na dotek pohyblivý útvar - nicméně se domnívám, že jde o uzlinu, protože nemá tvar bouličky ani ničeho podobného. Útvar není bolestivý takřka o něm nevím, nicméně jsem již před 2 lety byla s „bulkou“ na sonu a byly mě právě zjištěné zvětšené uzliny. Ale povím Vám, mám z toho dost vítr. Nic z prsa neteče, ani nepozoruji změny na bradavkách. Na gynekologii se chystám v průběhu tohoto měsíce, tak doktora opětovně požádám o žádánku. A i přes to se musím zeptat, neprošla jste si něčím podobným? :?

Okamžitě bych se objednala na sono jako samoplátce, věřím, že bys dostala termín co nejdřív.Já řešila problém s prsem před 2 měsíci (NE bulku) a termín jsem dostala hned druhý den.V těchto věcech jsem plašoň a radši budu za hysterku, než něco podcenit.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >