Částečná ztráta čichu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monulina1
Povídálka 34 příspěvků 02.10.18 13:23
Částečná ztráta čichu

Ahojky prosím nevím co se stalo, ale minulé pondělí mě začalo bolet v krku a pšikala jsem. Takže jsem si myslela, že budu mít rýmu, ale od té doby se mi to drží mám jen ucpaný nos bez výtoku, ale od pátku částečně necítím. Když si přičichnu z blízka je to dobrý, ale jinak, když jdu do obchodu, tak ani vůni pečiva a uzenin necítím. Je to necitlivost ze vzduchu. Nevím co se děje a děsí mě to. Mám doma půlroční dceru, takže na to moc nemám čas myslet. Nevíte někdo co se mi stalo? Děkuji moc.

Reakce:

Konnny
Závislačka 2556 příspěvků 02.10.18 13:53

Nevím. Což zajít na ORL?

ivašot.
Kelišová 6714 příspěvků 02.10.18 14:02

Mě tohle udělal zánět dutin, takže jak píše @Konnny prvně bych zamířila na ORL.

Enmamma
Závislačka 3066 příspěvků 02.10.18 14:04

Já po x prodělaných zánětech dutin v dětství necítím normálně celý život a žiju. :mrgreen:

sepru
Kecalka 233 příspěvků 02.10.18 14:27

Tak mě tohle dělá zánět dutin.
Malej týden ve skolce pak nemocnej já to chytla. Rozběhly se dutiny a než sem se dala dohromady tak po dalším týdnu ve školce zase nemocnej a já to chytla znova takže už celej mesic necejtim nic :mrgreen: a zřejmě pokud takto budeme pokračovat tak ucítím něco v možná v létě :kytka:

monulina1
Povídálka 34 příspěvků 02.10.18 14:35
Částečná ztráta čichu

Děkuji moc za rady, myslela jsem si to, protože mám tlaky i v čele. Jenže s malým dítětem to, tak neřešíte, až zjistíte,že je to delší dobu.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34276 příspěvků 02.10.18 16:50
  1. nikdo s tim nic neudela
  2. casto to prejde, ale docela casto to i zustane

ber vitaminy skupiny B

monulina1
Povídálka 34 příspěvků 02.10.18 18:55

Tak to si mě dost zaskočila docela vyděsila:( Já vitamín B nemůžu mám na něj alergii silnou. Jde to něčím nahradit? Děkuji

monulina1
Povídálka 34 příspěvků 02.11.18 16:31

Tak jsem si myslela, že už se mi čich a chuť vrátila opravdu jsem měla zánět dutin. Vydrželo to 14 dní a už mám zase bolest hlavy a necítím.Po léčení to bylo v pohodě. Jsem zoufalá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee zveřejnila detaily veřejné soulože: Budu to dělat s mužem v masce!

Karolína Urbanová alias Daisy Lee sama sebe nazývá nejkontroverznější českou... číst dále >

Klusová ukázala sestru a málem svou knihu pokřtila mateřským mlékem

Zpěvačka Tamara Klusová (30) se prezentuje hlavně jako matka tří dětí a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >