Pálení a dření při pohlavním styku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 15:03
Pálení a dření při pohl. styku

Ahoj slečny a maminky. Obracím se na Vás s problémem, který mě dost trápí. Je to cca 14 dní, co jsme s přítelem měli pohl. styk - bohužel nedopadl dle mých představ. Začala mě pálet a a cítila jsem dření během samotného aktu, když byl přítel vně. Nicméně jsem to nějak přešla. Bohužel mě to popadlo nyní znova, avšak jsem během pálení cítila (nejspíš) i čípek. Přítel jej dle slov citil také. Vše trvalo cca 2 minuty, posléze, co jsem více „zvlhla“ jsem už měla po bolestech a pálení. Dosti mě to trápí. Nevím, k čemu to přiřadit. Jediné, co mě uklidňuje je fakt, že po styku nekrvácím a že jsem očkováná proti rakovině děložního čípku, takže se snažím nemyslet na nejhorší… :,(
Zkusila jsem i Canesten gyn, protože často trpím na záněty spodku, ale od aplikací jsem si na styk netroufla. Přítel navrhl i lubrikační gel, tak nad tím teď přemýšlíme. Každopádně bych ráda věděla nějaké Vaše typy, triky, zkušenosti. (Pokud jste si některá prošla něčím podobným) :roll:

Reakce:
Svistice
Neúnavná pisatelka 17555 příspěvků 18 inzerátů 30.09.18 15:09

Nejak nechapu, ceho se bojis, krom toho, ze budes odrena a neuzijes si to.
Skoc do lekarny ci drogerky a kup si lubrikacni gel, nebo budete holt muset pri aktu pockat, dokud nebude spravne namazano. :nevim:

Prof. Farnsworth
Kelišová 5373 příspěvků 30.09.18 15:14

Proboha, kolik vám je? Dvanáct? :roll: Je jasný, že nasucho to dře. Buď prodlužte předehru, nebo použijte lubrikační gel.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 30.09.18 15:31

Musite mazat! Dejte hako predehru oralli sex a nebo kupte gel. Kdyz budes sucha budes odrena a i partner.

Uživatel je onlineflicek18
Kecalka 291 příspěvků 30.09.18 15:31

Katastrofální myšlenky hoď za hlavu, kupte si lubrikačni gel (nám se osvědčil silikonový) a bude to OK. Kdyby ani gel nepomohl pak bych pátrala po příčině, ale myslím si že to bude OK ;)

Obeli
Kecalka 149 příspěvků 30.09.18 17:23

Kdo maže, ten jede. :lol: Asi tak

Prof. Farnsworth
Kelišová 5373 příspěvků 30.09.18 18:09
@Obeli píše:
Kdo maže, ten jede. :lol: Asi tak

No hlavně třením vzniká teplo, takže když nemažou, tak mají vysoký součinitel smykového tření při němž se uvolňuje velká energie v podobě tepla a mohlo by tak dojít ke vznícení vaginy :mrgreen:

Obeli
Kecalka 149 příspěvků 30.09.18 18:24

@Prof. Farnsworth
Aspoň budou zapálení do toho a to doslova :lol:

Prof. Farnsworth
Kelišová 5373 příspěvků 30.09.18 18:27
@Obeli píše:
@Prof. Farnsworth
Aspoň budou zapálení do toho a to doslova :lol:

Aby jim při tom nechytlo křoví :mrgreen: A pokud ano, tak hlavně nehasit pískem :mrgreen:

Obeli
Kecalka 149 příspěvků 30.09.18 19:01

@Prof. Farnsworth
Bych chtěla byt u toho, až to budou vysvětlovat hasičům :D

Netopirek
Echt Kelišová 8003 příspěvků 30.09.18 20:32

Tak buď prodlužte předehru nebo lubrikant. My kupujeme lubrikant s příchutí :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >