Reklama

Hnis mandlí??

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 13:09
Hnis mandlí??

Ahoj, prosím anonymně dost se za to stydím.
Omlouvám se jestli to tu bude někomu vadit, jelikož je to podle mě dost nechutný. Měla jsem neustale natekly krk, tak mě vcera napadlo se podívat do krku. Nevíte někdo co by to mohlo být? :think: v krku mě nebolí, jen natekly… Mam z toho strach a nevim zda cekat do pondeli nebo jet na pohotovost? :(

Reklama

Reakce:

Nora2
Stálice 72 příspěvků 29.09.18 13:13

Jestli myslíte tu „bílou věc“ tak to je epiglottis, neboli hrtanová příklopka. Naprosto normální věc. Krk vypadá v pořádku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 13:15
@Nora2 píše:
Jestli myslíte tu „bílou věc“ tak to je epiglottis, neboli hrtanová příklopka. Naprosto normální věc. Krk vypadá v pořádku.

Aha? Nikdy jsem to takhle v krku neviděla :think: nevíte čím to může být že to jde najednou vidět? :think:

Nora2
Stálice 72 příspěvků 29.09.18 13:18
@Anonymní píše:
Aha? Nikdy jsem to takhle v krku neviděla :think: nevíte čím to může být že to jde najednou vidět? :think:

Je to naprosto normální, má to takto každý. Je to chrupavka, která se uzavírá při polykání a zabraňuje vdechnutí potravy nebo tekutin. Možná jste si toho pouze jen předtím nevšimla, protože jste se na to cíleně nezamerila.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 13:21

@Nora2 no super, samozřejmě jsem šla hned googlit a teď mám strach, že mám epiglotitidu.. :potlesk: :think:

Nora2
Stálice 72 příspěvků 29.09.18 13:30

Zánět hrtanové příklopky určitě nemáte. Měla byste horečku a při dýchání byste nepříjemné sypala a „kokrhala“. Takto viditelná epiglottis je normální.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >