Neustálá bolest žeber

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 09:41
Neustálá bolest žeber

:mavam:
Už mě asi 3 týdny neustále bolí žebra a to hlavě na zádech, ale občas i ve předu. Nedělám nic namáhavého a už tomu fakt nerozumím :roll:
Poradíte mi prosím? Co na to, nebo tak?

Reakce:
Amys
Generální žvanilka 20812 příspěvků 29.09.18 10:11

Může to být zánět mezižeberního skloubení… Zajdi k obvoďákovi. Můžešš si vygůglit Tietzův syndrom.

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 29.09.18 10:12

Je to pořád nebo to za pár hodin přejde? Na obou stranách stejné nebo jenom napravo?
Měla jsem žlučníkové koliky a ty taky bolí jako žebra/záda na pravé straně. Začíná to, jako by škrtila podprsenka a za pár hodin máš chuť vyskočit z okna, protože máš pocit, že stejně brzo zdechneš.

Verun83
Echt Kelišová 8841 příspěvků 33 inzerátů 29.09.18 10:15

Muzes je mit ,,jen,, zablokovane. S tim si umi poradit fyzioterapeut.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >