Reklama

Neustálá bolest žeber

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 09:41
Neustálá bolest žeber

:mavam:
Už mě asi 3 týdny neustále bolí žebra a to hlavě na zádech, ale občas i ve předu. Nedělám nic namáhavého a už tomu fakt nerozumím :roll:
Poradíte mi prosím? Co na to, nebo tak?

Reklama

Reakce:

Amys
Generální žvanilka 20728 příspěvků 29.09.18 10:11

Může to být zánět mezižeberního skloubení… Zajdi k obvoďákovi. Můžešš si vygůglit Tietzův syndrom.

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 29.09.18 10:12

Je to pořád nebo to za pár hodin přejde? Na obou stranách stejné nebo jenom napravo?
Měla jsem žlučníkové koliky a ty taky bolí jako žebra/záda na pravé straně. Začíná to, jako by škrtila podprsenka a za pár hodin máš chuť vyskočit z okna, protože máš pocit, že stejně brzo zdechneš.

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 29.09.18 10:15

Muzes je mit ,,jen,, zablokovane. S tim si umi poradit fyzioterapeut.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >