Artróza kloubu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
queenbella
Nováček 6 příspěvků 28.09.18 15:17
Artroza kloubu

Dobrý den mám babičku které je 72 let a trápí jí artroza kloubu a od lékaře má předepsané léky CONDROSUFT 800 a neví zda-li by se k těmto lékům mohli užívat i doplnky stravy Kamzík nebo Klokan pro větší účinnost nebo jiné doplnky stravy děkuji za odpověd.

Reakce:
Ju21na
Kecalka 454 příspěvků 28.09.18 15:56

Co jsem slyšela od známé - zdravotní sestry, tak všechny doplňky kloubní výživy jsou jen tahákem na peníze. Ale ublížit jí to určitě neublíží :D Ten Condrosulf ať bere, pak to chce přiměřený pohyb, hlavně chůze. V jejím věku to není nic nenormalniho, mamka se trápí cca. od 45 let a to je štíhlá a sportuje.

pannda
Kelišová 7022 příspěvků 37 inzerátů 28.09.18 17:20

Kamzík a klokan určitě ne, v tom opravdu nic není .. možná Alavis… Ale v tolikati letech už to na zázrak nebude. Nejlépe si pomůže vyřazením soli, uzenin a vyřazením nevhodných potravin, a třeba i snížením váhy, aby kloubům ulevila.

Bubla Bůčková
Kelišová 7128 příspěvků 28.09.18 20:09

Mám artrozu v „mladém věku“ a tohle je zbytečnost. Asi jako, že po krému z kakaa zmizí celulitida nebo všechny ty zázraky na vrásky a strie :nevim: ale, psychika je mocná, klidně ji k vánocům balení kupte :palec:

Hvezda70
Kecalka 117 příspěvků 09.03.19 08:57

Dobry den, mohli by jste mi poradit? Mam artrozu, chodim na rehabilitace. Bohuzel bolesti zad mi jdou az do kolene a nezlepsuje se to. Mohu jit k revmatologovi aby mi rekl jak na tom jsem? Bolesti mam uz pul roku. Nevim jak postupovat dal, u dr.na rehabilitaci ktery me poslal na CT zjistil ze mam.artrozu ale nic vic nevim.

vokishka
Extra třída :D 14853 příspěvků 09.03.19 08:59

Artrozu leci ortoped,ne?

Hvezda70
Kecalka 117 příspěvků 09.03.19 09:17

@vokishka nevim, jsem zatim u rehabilitacniho lekare.

Teresska666
Povídálka 42 příspěvků 09.03.19 13:10

Take mam artrozu v koleni,je mi 26 a ,,lecim,, se s tim uz 9 let. Jenze,artroza se uplne prx vylecit neda,podstoupila jsem jiz 2 operace,zatim bez uspechu,ceka me dalsi,ale az budu mit deti trosku vetsi. Kazdopadne,i podle nekolika nazoru ortopedu,,,zazracne,, pilulky typu Kamzik atd.. vyhazovani penez,proste jen reklama,neublizi,ale nepomuze. Ja osobne musim shodit,vice se hybat,jizda na kole ci rotopedu je idealni,tezko rict,co tvoje babicka zvladne v tomhle veku. Ale za me tyto pilulky jsou vyhazovanim penez do kanalu

Teresska666
Povídálka 42 příspěvků 09.03.19 13:11

@Hvezda70 kazdopadne,s artrozou k ortopedovi ;) cim driv,tim lip

Hvezda70
Kecalka 117 příspěvků 09.03.19 15:24

@Teresska666 diky, objednam se.

Váš příspěvek
Reklama