Artróza kloubu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
queenbella
Nováček 4 příspěvky 28.09.18 15:17
Artroza kloubu

Dobrý den mám babičku které je 72 let a trápí jí artroza kloubu a od lékaře má předepsané léky CONDROSUFT 800 a neví zda-li by se k těmto lékům mohli užívat i doplnky stravy Kamzík nebo Klokan pro větší účinnost nebo jiné doplnky stravy děkuji za odpověd.

Reakce:
Ju21na
Kecalka 232 příspěvků 28.09.18 15:56

Co jsem slyšela od známé - zdravotní sestry, tak všechny doplňky kloubní výživy jsou jen tahákem na peníze. Ale ublížit jí to určitě neublíží :D Ten Condrosulf ať bere, pak to chce přiměřený pohyb, hlavně chůze. V jejím věku to není nic nenormalniho, mamka se trápí cca. od 45 let a to je štíhlá a sportuje.

pannda
Kelišová 6643 příspěvků 33 inzerátů 28.09.18 17:20

Kamzík a klokan určitě ne, v tom opravdu nic není .. možná Alavis… Ale v tolikati letech už to na zázrak nebude. Nejlépe si pomůže vyřazením soli, uzenin a vyřazením nevhodných potravin, a třeba i snížením váhy, aby kloubům ulevila.

Bubla_Bučková
Závislačka 4105 příspěvků 28.09.18 20:09

Mám artrozu v „mladém věku“ a tohle je zbytečnost. Asi jako, že po krému z kakaa zmizí celulitida nebo všechny ty zázraky na vrásky a strie :nevim: ale, psychika je mocná, klidně ji k vánocům balení kupte :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >