Reklama

Maz z bradavek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 10:57
Maz z bradavek

Hezky den. Mam takovy problem…uz vic jak 10 let mam maz na bradavkah…nekdy min. nekdy vic…asi podle cyklu…musim si bradavky jakoby cistit…jak to tam zaschne…trosku"od­delavat". Na UZV prsou jsem byla nekolikrat..a krom par malych cyst nic nenasli. Na gynekologii jsem to zminila…ale protoze jsem rok od 2.porodu…dr.rekl ze to byva caste..a nic vic…asi si myslel ze je to jeste nejake mleko. Nekojim uz rok. A tyto problemy jsem mela i v dobe pred otehotnenim. Chci jit na podrobnejsi vysetreni. Ale nekdy na to zapomenu…pak me zas chyti panika a hypochondrie. Ci to neni neco vaznyho. Mam to na obou bradavkach..maz je bily. Ma to nekdo taky a jak to vyresil??? Popr.cim to bylo??? Hledam zkusenosti. To ze mam jit k dr.vim ;)

Reklama

Reakce:

Almatka
Kelišová 6770 příspěvků 28.09.18 13:03

Je to mlezivo. Není nic moc neobvyklého. Mlezivo se může objevit v prsou už před těhotenstvím. Po ukončení to už nikdy úplně nezmizí. Mně na vyšetření řekli, že je to nějaká zvýšená citlivost na prolaktin (teď mně napadá zvýšená, ale asi ne)…nicméně pokud to mlezivo nezapáchá, není s příměsí krve, tak může mít klidně třeba zelenou barvu a není to problém…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 14:15

Dekuji za informace :hug: a mirne uklidneni :hug: :) :) zakl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 18:13

Ja to tam mam snad cely zivot. Zatim jsem to nikdy neresila. Na utz obou prsu jsem uz jednou byla (z jineho duvodu) a nic nevideli, tak snad ok.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 10:10

Dekuji za uklidneni. Nekdy je to lepsi..nekdy horsi. Snad to vazne nic neni. U dr.to zase zminim jak tam pujdu. Kdyby mel jeste nekdo zkusenost. Pisnite :hug: zakl.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >