Maz z bradavek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 10:57
Maz z bradavek

Hezky den. Mam takovy problem…uz vic jak 10 let mam maz na bradavkah…nekdy min. nekdy vic…asi podle cyklu…musim si bradavky jakoby cistit…jak to tam zaschne…trosku"od­delavat". Na UZV prsou jsem byla nekolikrat..a krom par malych cyst nic nenasli. Na gynekologii jsem to zminila…ale protoze jsem rok od 2.porodu…dr.rekl ze to byva caste..a nic vic…asi si myslel ze je to jeste nejake mleko. Nekojim uz rok. A tyto problemy jsem mela i v dobe pred otehotnenim. Chci jit na podrobnejsi vysetreni. Ale nekdy na to zapomenu…pak me zas chyti panika a hypochondrie. Ci to neni neco vaznyho. Mam to na obou bradavkach..maz je bily. Ma to nekdo taky a jak to vyresil??? Popr.cim to bylo??? Hledam zkusenosti. To ze mam jit k dr.vim ;)

Reakce:
Almatka
Kelišová 6815 příspěvků 28.09.18 13:03

Je to mlezivo. Není nic moc neobvyklého. Mlezivo se může objevit v prsou už před těhotenstvím. Po ukončení to už nikdy úplně nezmizí. Mně na vyšetření řekli, že je to nějaká zvýšená citlivost na prolaktin (teď mně napadá zvýšená, ale asi ne)…nicméně pokud to mlezivo nezapáchá, není s příměsí krve, tak může mít klidně třeba zelenou barvu a není to problém…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 14:15

Dekuji za informace :hug: a mirne uklidneni :hug: :) :) zakl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 18:13

Ja to tam mam snad cely zivot. Zatim jsem to nikdy neresila. Na utz obou prsu jsem uz jednou byla (z jineho duvodu) a nic nevideli, tak snad ok.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 10:10

Dekuji za uklidneni. Nekdy je to lepsi..nekdy horsi. Snad to vazne nic neni. U dr.to zase zminim jak tam pujdu. Kdyby mel jeste nekdo zkusenost. Pisnite :hug: zakl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 13:34

Mám to taky, nikdy mě to nenapadlo to řešit, ale asi je to tedy běžná věc, jak to tak čtu :think: dík za anonym

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >