Reklama

Co se zalehlýma ušima

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

babetka8
Nováček 10 příspěvků 28.09.18 13:14
Co se zalehlýma ušima

Ahoj:) prosím prosím nevíte co by mohlo pomoct na zalehlé uši? Nebo máte s tím zkušenost? Mám zánět průdušek a už 4. den pomalu v kuse zalehlé uši. Už jsem zkoušela proplachovat kysličníkem. Kdyby to bylo jeden den, ale 4, už začínám šílet, pořád zalehlé, slyším z dálky :roll: Nemáte nějakou radu? Nebo přešlo vás to po pár dnech?

Reklama

Reakce:

twinkletwinkle
Kecalka 123 příspěvků 28.09.18 13:29

Nech si na ORL / obvod. lekare predepsat Clarinase, v lekarne si kup kapky do nosu (radsi slabsi) a pri kapani polohuj hlavu, aby kapky stekly do zvukovodu. Pomuze to zmirnit zalehnuti, ale nez zanet/otok ustoupi, tak to mozna par dni potrva. Pokud by se to horsilo nebo jsi citila bolest, bude nutne bubinek propichnout.

Anonym82
Závislačka 3915 příspěvků 28.09.18 14:04

@babetka8 urcite si zajít k doktorovi. Buď obvodakovi nebo rovnou Orl… muže to sice odejít samo, ale taky nemusí…

Dojcanis
Závislačka 3662 příspěvků 28.09.18 14:23

Mě pomohlo vymackat z cibule šťávu,a pak do ucha na chvilku :-)

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 28.09.18 14:42

Otipax solution volne prodejne

Helileli
Závislačka 2850 příspěvků 28.09.18 14:48

Koupila bych si volně dostupné antihistaminikum, třeba claritin. A nějaké silnější kapky do nosu, ale ne ve spreji, opravdu s kapátkem, aplikovat v leze tak, aby to steklo až do krku.
A pokud by učí začaly bolet, tak na ORL, mně takto začal oboustranný hnisavý zánět středního ucha a byl to jeden z nejstrašnějších zážitků v životě :zed:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >