Co se zalehlýma ušima

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
babetka8
Povídálka 12 příspěvků 28.09.18 13:14
Co se zalehlýma ušima

Ahoj:) prosím prosím nevíte co by mohlo pomoct na zalehlé uši? Nebo máte s tím zkušenost? Mám zánět průdušek a už 4. den pomalu v kuse zalehlé uši. Už jsem zkoušela proplachovat kysličníkem. Kdyby to bylo jeden den, ale 4, už začínám šílet, pořád zalehlé, slyším z dálky :roll: Nemáte nějakou radu? Nebo přešlo vás to po pár dnech?

Reakce:
twinkletwinkle
Kecalka 123 příspěvků 28.09.18 13:29

Nech si na ORL / obvod. lekare predepsat Clarinase, v lekarne si kup kapky do nosu (radsi slabsi) a pri kapani polohuj hlavu, aby kapky stekly do zvukovodu. Pomuze to zmirnit zalehnuti, ale nez zanet/otok ustoupi, tak to mozna par dni potrva. Pokud by se to horsilo nebo jsi citila bolest, bude nutne bubinek propichnout.

Anonym82
Závislačka 4003 příspěvků 28.09.18 14:04

@babetka8 urcite si zajít k doktorovi. Buď obvodakovi nebo rovnou Orl… muže to sice odejít samo, ale taky nemusí…

Dojcanis
Závislačka 3668 příspěvků 28.09.18 14:23

Mě pomohlo vymackat z cibule šťávu,a pak do ucha na chvilku :-)

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25230 příspěvků 28.09.18 14:42

Otipax solution volne prodejne

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 28.09.18 14:48

Koupila bych si volně dostupné antihistaminikum, třeba claritin. A nějaké silnější kapky do nosu, ale ne ve spreji, opravdu s kapátkem, aplikovat v leze tak, aby to steklo až do krku.
A pokud by učí začaly bolet, tak na ORL, mně takto začal oboustranný hnisavý zánět středního ucha a byl to jeden z nejstrašnějších zážitků v životě :zed:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >