Reklama

Zánět průdušek - bronchitida

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

babetka8
Nováček 10 příspěvků 28.09.18 13:01
Zánět průdušek - bronchitida

Ahoj, nemáte prosím nějakou radu na zánět průdušek? Už to trvá asi 10 dní a nemůžu se toho zbavit. U doktora jsem byla a ten mi doporučil akorát Vincentku. Nemam teplotu, ale ty průdušky děs. Už jsem zkoušela pít cibulový čaj, zábaly z oleje, dva sirupy a nic. Hlavně po ránu je to peklo, to je jak kdyby mi někdo seděl na hrudníku. Jako těhotný mi nikdo nic nedá, ale nemáte nějakou babskou radu:)?

Reklama

Reakce:

pajisek90
Závislačka 2512 příspěvků 28.09.18 13:02

Nemáte možnost si půjčit inhalátor? Moje děti trpí na bronchytidu a ten jako jediný jim pomáhá…

Petra Z
Hvězda diskuse 51925 příspěvků 28.09.18 13:06

U nás taky…jedině inhalátor.....

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >