Zánět průdušek - bronchitida

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
babetka8
Povídálka 15 příspěvků 28.09.18 13:01
Zánět průdušek - bronchitida

Ahoj, nemáte prosím nějakou radu na zánět průdušek? Už to trvá asi 10 dní a nemůžu se toho zbavit. U doktora jsem byla a ten mi doporučil akorát Vincentku. Nemam teplotu, ale ty průdušky děs. Už jsem zkoušela pít cibulový čaj, zábaly z oleje, dva sirupy a nic. Hlavně po ránu je to peklo, to je jak kdyby mi někdo seděl na hrudníku. Jako těhotný mi nikdo nic nedá, ale nemáte nějakou babskou radu:)?

Reakce:
pajisek90
Závislačka 2546 příspěvků 28.09.18 13:02

Nemáte možnost si půjčit inhalátor? Moje děti trpí na bronchytidu a ten jako jediný jim pomáhá…

Petra Z
Hvězda diskuse 52210 příspěvků 28.09.18 13:06

U nás taky…jedině inhalátor.....

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >