Je to jen viróza?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 14:48
Je to jen viróza?

Ahoj, již v pátek jsem se necítila, hodně taková unavená, v sobotu se přidala rýma, dávivý kašel, bolest hlavy a zubní čelisti na prave straně, zvýšena teplota, mírná bolest krku, bolest uzlin na krku a v podpaží. Dnes to vesele pokračuje, lezim, paraleny, na kašel, na rýmu. A cítím se ještě hůř jak včera. Muže tak probíhat viróza? Znervózňuji mě ty uzliny.

Reakce:
elle21
Zasloužilá kecalka 991 příspěvků 30.09.18 14:52

tak na to bych se zeptala doktora ,tady tě nikdo nevyšetří..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 15:00

@elle21 tak to je jasne, ale je mi tak bídné, ze zvazuji pohotovost, ale zase jen s virozou tam lézt nechci.

elle21
Zasloužilá kecalka 991 příspěvků 30.09.18 15:03

tak jestli ti je zle tak jdi i na pohotovost :nevim:

sediza
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 30.09.18 15:27

Udelejte si domaci CRP test. Zjistite, jestli je to virove nebo bakterialni. V pripade virozy zustat doma, koupit panadol rapid. Pokud je to bakteriální, tak v pondeli rano jit ke své obvodní.

sediza
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 30.09.18 15:28

A jinak zvětšené uzliny byvaji jak při viroze, tak bakteriální infekci.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15334 příspěvků 12.11.18 10:26

Ahoj, myslíte, že mám co nejdřív pelášit k lékaři, pokud dítě (2,5 roku):

• ve čtvrtek večer nechtělo večeři a v noci na pátek mělo horečku
  • v pátek zcela bez teploty, dítě veselé, snídani snědlo s chutí, odpoledne a večer ale moc jíst nechtělo, odpoledne spalo, což už u něj nebývá obvyklé a 1× stolice - řidší a bledší než obvykle a i jakoby „mastná“
  • sobota a neděle stejné, jako pátek

Dítě je jinak veselé, hravé, usměvavé, od pátku už zcela bez teploty. Žluté bělmo ani kůže, v pravém podžebří nebolí. Stolice jednou denně, objemnější, řidší než obvykle, světlejší (dnes vyloženě béžová - ale je fakt, že včera dcera jedla samé světlé věci - kaši, rohlík, jablko apod.).
 Děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >