Reklama

Trpím úzkostí, mám už jít k lékaři?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 15:40
Poraďte prosím...psychika...už lékař?

Omlouvám se za anonym…ale není to pro mě lehké…díky onemocnění dítěte…běh na dlouhou trať a s tím spojené léčení…u mě nyní vyvolává to…(a to už máme to nejtěžší za sebou)…že z ničeho nic je mi divně…od žaludku…nervo­zita…kdy cítím, jak mám zatnuté zuby…xkrát nutkání na WC…po nějaké době samo odezní…co s tím? :(

Reklama

Reakce:

Emimin7
Echt Kelišová 8790 příspěvků 30.09.18 15:42

Mohla bys to podrobněji popsat? To „divně…od žaludku…nervo­zita…kdy cítím, jak mám zatnuté zuby…xkrát nutkání na WC
Je to málo informací.

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 30.09.18 15:45

Úzkosti. Jdi k psychologovi.

Jana206
Nadpozemská drbna 26371 příspěvků 30.09.18 15:45

Tyto projevy jsou běžné,hodně rodičů těžce nemocných dětí,treba onkologicky,jsou na antidepresivech. Pokud jsou to příznaky,které narušují běžný život,je konzultace s odborníkem na místě.
Držím pěsti,ať se vse v dobré obrátí :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 18:24

Dcera není těžce nemocná, ale uzdravení bude běh na dlouhou trať…teď jsme všichni již celkem v klidu…již víme, co a jak…a děkuji za držení palců

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >