Náměšť nad Oslavou a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evík
Ukecaná baba ;) 2229 příspěvků 17.06.09 17:20
Náměšť nad Oslavou a okolí

ahoj, našla jsem tu všemožná města - zakládám další - Náměšť a okolí, přidáte se některá :D

Reakce:

Novire
Neúnavná pisatelka 19844 příspěvků 17.06.09 19:14

Co Zastávka, je to ještě okolí Náměště? :lol:

evík
Ukecaná baba ;) 2229 příspěvků 18.06.09 09:35

NOvire- já bych řekla, že jo :D

evík
Ukecaná baba ;) 2229 příspěvků 18.06.09 09:37

Koukám, podle metříku, že budeš cca za měsíc rodit. Víš pohlaví? Kde budeš rodit?

Novire
Neúnavná pisatelka 19844 příspěvků 18.06.09 09:49

No měla by to být holčička :) Rodit mám v plánu v Brně U Milosrdných bratří, pokud to půjde dobře, tak bych chtěla ambuporod, tam by to snad neměl být problém… Ale Tobík se narodil v Ivančicích :)

evík
Ukecaná baba ;) 2229 příspěvků 18.06.09 09:49

co je to ambuporod?

Novire
Neúnavná pisatelka 19844 příspěvků 18.06.09 10:35

No, že pokud je všechno v pořádku (ty i mimčo), tak na vlastní žádost můžeš jít už dvě hodiny po porodu domů… Já teda asi půjdu později, dost záleží, jak se budu cítit (za předpokladu že mimčo bude OK), po Tobíčkovi jsem byla dost vyřízená…
Rozhodně nechci být v porodnici 5 dnů nebo kolik, hlavně kvůli malému. Manžel se o něj v pohodě postará, to není problém, ale nechci aby byl tak dlouho beze mně. A taky já jsem byla v porodnici dost utahaná, pořádně jsem tam nespala, furt mě někdo rušil (ostatní mimča, návštěvy, sestry), žádné soukromí, doma bylo rozhodně líp :)

evík
Ukecaná baba ;) 2229 příspěvků 18.06.09 19:45

hmm, to je zajímavé… Já budu rodit v Praze U Apolináře, protože přes týden jsem v Praze a víkendy trávíme střídavě na Vysočině a u manželových rodičů u Koryčan. Ale chystáme se s manželem tak cca za rok natrvalo přestěhovat na Vysočinu. Takže další dítě budu rodit možná v Třebíči, možná v Brně - uvidíme.
Jaké máte vymyšlené jméno pro holčičku? U nás bude kluk Otakar, po tatínkovi, a holčička pravděpodobně Veronika, ještě nejsme 100% domluveni - tedy manžel ano, já ne :lol: :lol: :lol: Mě se totiž ještě začalo dost líbit jméno Emma..

Novire
Neúnavná pisatelka 19844 příspěvků 19.06.09 06:58

A co když budeš rodit o víkendu? :D To už pak ke konci na Vysočinu jezdit nebudete?
My jméno ještě furt nemáme… Máme vybrané nějaké favority, ale definitivně jsme se ještě nerozhodli. Jako nejreálnější vidím, že se asi budeme rozhodovat až ji po porodu uvidíme :)
S Tobíkem jsme veděli, že to bude Tobík ještě než jsem byla těhotná (teda v případě kluka), kdyby byl holka, tak je Julie, ale těch je teď nejak moc, tak už se mi Julie dávat nechce…
Emma je moc hezké, mě se líbí víc než Veronika :-)
Mimochodem, my dneska jedeme na víkend do Prahy za švagrovou a švagrem :lol: Je to náš poslední výjez před porododem, pak budeme asi taky dlouho doma, tak to snad nějak v pohodě zvládneme…

evík
Ukecaná baba ;) 2229 příspěvků 19.06.09 15:07

tak to přeju šťastnou a klidnou cestu :)
Před porodem pojedu na Vysočinu tak začátkem září naposledy, možná. Uvidím jak na tom budu. A potom zase po šestinedělí, ale to předbíhám, nemám potuchy do čeho jdu, čekám první miminko, tak nevím jak to budeme zvládat. MOžná budeme prvních pár měsíců uzavření v Kladně (tady jsme přes týden) :cry: To se vše ukáže.
Tobík je hezké jméno, to je Tobiáš, že? Jak se těší malý na sestřičku? Vnímá to nějak nebo je na to ještě moc malý?

evík
Ukecaná baba ;) 2229 příspěvků 10.08.09 13:06

holkyyyy, to to vážně nejste žádná z okolí Náměště?????? :lol:

Lachtánek1
Povídálka 15 příspěvků 25.02.13 11:55

Jsem, ale Ty už tu zřejmě nejsi… :think:

Karinga
Povídálka 15 příspěvků 02.01.18 21:14

@evík Ahoj, ještě hledáš nějaké maminky k sobě?

Adelie.93
Nováček 2 příspěvky 08.07.18 10:57

Ahojí, brzdy budu z Náměště, jsem čerstvě těhu, ráda se seznámím … :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Že se nestydíš, ty spratku?! Žena slovenského zpěváka naložila Rytmusovi

Kluk z Petržalky? Patrika Vrbovského (41) překřtili na spratka z Petržalky. V... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >