Nania Pico Easy

5100
8.5.07 16:17

Nania Pico Easy

Ahoj holky!
Premyslim nad autosedackou O-13kg a docela me zaujala Nania Pico easy. Libi se mi, ze je i s podvozkem a protoze mam vybrany predbezne kocarek na ktery autosedacka nejde dat, rikala jsem si, ze na nakupy a kratke pochuzky(s autem) je to idealni. Nevite, jak dopadla v testech nebo nemate zkusenosti?Diky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

xyz
3294
8.5.07 18:55

Mimčo čekáme během měsíce a tuhle sedačku jsme koupili právě kvůli podvozku. Mám starý velký kočárek (do auta ho sotva narvu), takže jsem hledala něco na pojíždění autem.
S mimčem ji tedy zatím vyzkoušenou nemám, ale doma jsme ji několikrát zkoušeli v provozu, zkoušeli jsme ji rozložit, složit, i připevnit do auta atp. a zdá se nám super. Uvidíme, až bude mimčo na světě, ale zatím se nám zdá dobrá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
8.5.07 20:10

xyz - dik za prvni vlastovku, snad se nam jeste nekdo ozve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
17.5.07 14:31

xyz - jeste dotaz: Vcera jsem na tuto autosedacku narazila ve meste v chiccu. Prodavacka moc ochotnma nebyla, tak jsem se moc neptala, ale trochu jsem si s ni popojela po prodejne a pripadala mi takova nestabilni. Je to teda lehoucky,ale ten plast,ja nevim. Moc se mi libi jako napad,ale chtelo by to vyzkouset na chodniku, zatacky a tak. Az ji budes mit vyzkousenou v provozu s prckem, dej prosim vedet. Ja mam casu dost…teprve plodime.Dik a preju rychly porod a pohodove mimino.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.5.07 22:43

Nechci Vám brát radost z nové sedačky, ale značka Nania patří k tomu nejhoršímu, co se prodává, v testech bezpečnosti ADAC vždy vyhořela, naposledy se zůčastnila velkého testu ADAC, kde se testovali sedačky do 60 Eur (1.800,– kč), a z 12 sedaček dostali 2 sedačky známku 4 a 10 sedaček známku 5!!!! U autosedaček platí více než kde jinde, že nejsme tak bohatí, abychom mohli kupovat levné věci, tady jde o zdraví dítěte.

• Nahlásit
  • Citovat
1905
18.5.07 22:48

pridavam se k anonymni, podle testu je to ne ne!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
19.5.07 10:54

No, holky, to jste me nepotesily. Me neslo ani tak o to, ze je celkem levna, ale libi se mi ten napad s podvozkem. Tak to zvazim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.6.09 13:17

Re: Nania Pico Easy

Ahoj já jí zrovna prodávám.Je kupovaná v prosinci,ale použitá je v zimě max.třikrát (v obchodě).Od března jí používam denně(jezdim pro starší děcko do školky autem a tohle je neocenitelný pomocník)Je lehoučká,nezničená,nevyšisovaná,pořád jako nová.Sedačka se velmi snadno nasazuje na podvozek.Prodávám jí za 2000,–a je opravdu jako nová.Pokud bys měla zájem,napiš na petrakverkova@seznam.cz

mischni píše:
Ahoj holky!
Premyslim nad autosedackou O-13kg a docela me zaujala Nania Pico easy. Libi se mi, ze je i s podvozkem a protoze mam vybrany predbezne kocarek na ktery autosedacka nejde dat, rikala jsem si, ze na nakupy a kratke pochuzky(s autem) je to idealni. Nevite, jak dopadla v testech nebo nemate zkusenosti?Diky.
  • Nahlásit
  • Citovat
5100
11.6.09 13:19

Dík, ale už jsme v provozu s Chicem. Dostali jsme autosedačku a koupili golfky, kde jde na:,–(it na podvozek. Jsem s těmito mobilními vozítky moooc spokojená. Není třeba všude vláčet velkej kočár.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lady.Lus
14.6.10 12:47

Dobry den,prosim o pomoc ci radu :-)Shanim take autosedacku s podvozkem a nemohu ji nikde najit:-(Prosim poradite mi kde jste ji koupila nebo sehnala vy?Moc dekuji za odpoved :-))) :-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama