Nano šátek

741
22.2.21 20:25

Nano satek

Ahoj. Jaký konkrétní nano šátek odpovídá nejnovějším vymyslum vlády a stojí pod 500 Kč? V nabídkách se ztrácím a litr za jeden šátek opravdu nedám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6849
22.2.21 20:28

@Františka85 no asi žádný, který je opravdu účinný a odpovídá nařízením. Někde jsem viděla šátek za 700,–. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7926
22.2.21 20:39

@Františka85 já bych si prvně počkal na tiskovku a co doopravdy bude a kde potřeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1355
22.2.21 20:39

Určitě žádný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10927
22.2.21 20:41

Tak nano veci jsou fajn i bez narizeni vlady.
Akorat bacha, casto neni satek z tohoto cely, ale jen ctverecek pred pusou. To je myslim celkem na nic.
Satky taky hur drzi a hur tesni. Lepsi je pratelna nanorouska na vic pouziti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1370
22.2.21 21:15

@Františka85 u těch pratelných nanověcí je hlavně problém, že nevydrží věčně a bohužel nikdo neví, po kolika praních je z toho obyčejný kus hadru :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21665
22.2.21 21:17
@Františka85 píše:
Ahoj. Jaký konkrétní nano šátek odpovídá nejnovějším vymyslum vlády a stojí pod 500 Kč? V nabídkách se ztrácím a litr za jeden šátek opravdu nedám.

nano šátek pod 500,–? žádný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7926
22.2.21 22:29

Tak s nano šátky apod. asi má člověk smůlu. Jelikož o nich není v usnesení ani slovo a jsou tam jen respirátory, chirurgické roušky a pak ostatní co splňují technickou normu pro roušky a respirátory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23826
23.2.21 08:22
@Cenarius píše:
Tak s nano šátky apod. asi má člověk smůlu. Jelikož o nich není v usnesení ani slovo a jsou tam jen respirátory, chirurgické roušky a pak ostatní co splňují technickou normu pro roušky a respirátory.

Tak to jsou ty ostatni, ne? Splnuji technickou normu pro respiratory a rousky. Pokud ji tedy skutecne splnuji ( to musi vedet vyrobce a prodejce).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3521
23.2.21 09:04

Já se sem vecpu. Mám prvňáka, může mít do školy nanoroušku? Máme šitou od jedné místní paní. Dobře se přes ni dýchá, mnohem líp. než přes chirurgickou. Navíc mu jsou chirurgické dospělácké velké, ještě jsem nekoukala, zda dělají i dětské. Takže tu šitou s nanovlákem by mohl mít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21665
23.2.21 10:53
@ProfZav píše:
Já se sem vecpu. Mám prvňáka, může mít do školy nanoroušku? Máme šitou od jedné místní paní. Dobře se přes ni dýchá, mnohem líp. než přes chirurgickou. Navíc mu jsou chirurgické dospělácké velké, ještě jsem nekoukala, zda dělají i dětské. Takže tu šitou s nanovlákem by mohl mít?

od března jsou povoleny pouze respirátory a chirurgické roušky. Pro děti do 15 let povolena chirurgická rouška.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3521
23.2.21 11:21

@neumisa Díky. Chudáci malí. :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23826
23.2.21 11:23
@ProfZav píše:
Já se sem vecpu. Mám prvňáka, může mít do školy nanoroušku? Máme šitou od jedné místní paní. Dobře se přes ni dýchá, mnohem líp. než přes chirurgickou. Navíc mu jsou chirurgické dospělácké velké, ještě jsem nekoukala, zda dělají i dětské. Takže tu šitou s nanovlákem by mohl mít?

Pochybuju, ze doma sita jakakoli rouska bude mit atest o ucinnosti na úrovni respiratoru. Nicmene deti takovou povinnost nemaji, staci chirurgicka nebo certifikovana nano, oboji se v detske velikosti sehnat da Doma sita ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23826
23.2.21 11:24
@ProfZav píše:
@neumisa Díky. Chudáci malí. :-(

Proc? Nosime nano, nikdo s tim nema problem, takze ted nejsme prekvapeni a nepripraveni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3521
23.2.21 11:58
@mroe píše:
Proc? Nosime nano, nikdo s tim nema problem, takze ted nejsme prekvapeni a nepripraveni.

Mě osobně ta chirurgická rouška strašně vadí. Okamžitě se v ní potím. Jinak s rouška i problém nemám. U téhle si ale fakt neumím představit, že ji mám na obličeji 4 hodiny.
@mroe Díky za příspěvek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat