Nemám respirátor

Anonymní
21.2.21 20:35

Nemám respirator

Holky, jsem jediná, kdo nesehnal respirator? Mám doma jen jednorázove a látkové roušky. Můžu do krámu se dvemi jednorázovymi, nebo jak? Kdo to vůbec bude kontrolovat a jak se pozná, jestli mám nanorousku? Na pohled to přece poznat nejde. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8336
21.2.21 20:38

Můžeš si dát 2 na sebe. Těžko říct jak to kdo bude kontrolovat. Možná ze začátku tak jak to bylo s vozikama do obchodu, kde každej musel mít svůj a teď už to taky absolutně nikdo neřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28631
21.2.21 20:40

Zítra teprve řeknou, co skutečně bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6423
21.2.21 20:40

Nemám respirátor ani jednorázové roušky a ani jedno shánět nebudu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21974
21.2.21 20:41

Dej si dvě roušky na sebe, respirátory budou platit až od úterý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 20:41

@JancaS84 a můžu tedy 2 na sebe ty obyc? Chirurgické nemám a mají to být ty chirurgicke 2 na sobě :)

• Citovat
  • Nahlásit
68995
21.2.21 20:44
@Anonymní píše:
@JancaS84 a můžu tedy 2 na sebe ty obyc? Chirurgické nemám a mají to být ty chirurgicke 2 na sobě :)

jednorázová=chirurgická. pochybuju, že někdo bude počítat roušky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11063
21.2.21 20:45
@JancaS84 píše:
Můžeš si dát 2 na sebe. Těžko říct jak to kdo bude kontrolovat. Možná ze začátku tak jak to bylo s vozikama do obchodu, kde každej musel mít svůj a teď už to taky absolutně nikdo neřeší.

Pochopili, že by se jim tam lidi košíkama umlátili, tak raději dělají slepé. Však to taky byla kravina, když jdou manželé nakoupit a měli by tahat dva koše. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3884
21.2.21 20:51

Dala bych na sebe aspoň tři, čtyři…čím víc, tím líp :pankac:
Mimochodem tenhle výmysl považuji po roce pandemie top v de.bi.litách :zed:

Příspěvek upraven 21.02.21 v 20:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4072
21.2.21 20:51
@boball píše:
Pochopili, že by se jim tam lidi košíkama umlátili, tak raději dělají slepé. Však to taky byla kravina, když jdou manželé nakoupit a měli by tahat dva koše. :cert:

No na druhou stranu taky platí, že by měl chodit nakupovat jen jeden člověk ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14822
21.2.21 20:52
@Anonymní píše:
Holky, jsem jediná, kdo nesehnal respirator? Mám doma jen jednorázove a látkové roušky. Můžu do krámu se dvemi jednorázovymi, nebo jak? Kdo to vůbec bude kontrolovat a jak se pozná, jestli mám nanorousku? Na pohled to přece poznat nejde. :roll:

No tak si objednej respirátor na netu. Za dva až tři dny ho máš doma. Do obchodu přece nemusíš každý den, ne? Ale jinak dvě roušky by jako nouzovka měly stačit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11063
21.2.21 20:53
@darekp píše:
No na druhou stranu taky platí, že by měl chodit nakupovat jen jeden člověk ;)

Oni už toho vymysleli :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
820
21.2.21 21:00

A všimli jste si, že když přistávala Perseverance a Amíci se v NASA radovali, tak tak měli všichni respirátor a na tom ještě roušku?
Jsme tu 100 let za opicema a nadáváme na opatření, která jinde ve světě už dávno zavedli a dodržují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5157
21.2.21 21:00
@boball píše:
Oni už toho vymysleli :cert:

A skoro nikdo to nedodržoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21075
21.2.21 21:03

Vem si co chceš, by mi zajímalo jak to někdo bude zkoumat :roll: jako poznaj roušku usitou doma z povlečení, ale ze by nějaká ochranky v supermarketu nebo řidič v busu poznali jednoraz od nějaké nano atd je celkem sci-fi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat