Coronavir podruhé

Anonymní
20.2.21 02:20

Coronavir podruhé

Ahoj, je tu někdo, kdo ten sajrajt prodělal dvakrát? Druhý den mi je mizerně. Myslela jsem, že jsem jen přistydla, ale dneškem mi to připadá úplně stejné jako coronavir už. Silná bolest v krku, rýma, teploty a dneškem začínám cítit plíce. Jsem z toho na palici, protože jsem ho poprvé měla konec prosince, začátkem ledna a teď znovu? Tak brzy, sotva se mi vrátila chuť!? Pokud tu někdo takový je, jak jste řešili testy? Na dobrovolné stále kvůli lhůtě nemohu..
Prosím, řekněte mi, že to nikdo podruhé neměl :zed: :zed:

OPĚT by to přinesl manžel z práce.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.2.21 04:35

Nepotesim, mamky kolegyne z prace ho ma po druhy a to je dokonce po druhe davce ockovani.

• Citovat
  • Nahlásit
6253
20.2.21 06:23

Muzes, kolega mel v rozmezi 6 tydnu a druha nakaza byla bohuzel s vyrazne horsim prubehem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1746
20.2.21 06:31

Nic není vyloučeno, ale pokud tě to potěší, tak jsem teď měla obyčejné nachlazení (rýma, škrábání v krku, pálení očí, kašel) a covid to nebyl. A manžel je nemocný?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4792
20.2.21 06:54
@Anonymní píše:
Ahoj, je tu někdo, kdo ten sajrajt prodělal dvakrát? Druhý den mi je mizerně. Myslela jsem, že jsem jen přistydla, ale dneškem mi to připadá úplně stejné jako coronavir už. Silná bolest v krku, rýma, teploty a dneškem začínám cítit plíce. Jsem z toho na palici, protože jsem ho poprvé měla konec prosince, začátkem ledna a teď znovu? Tak brzy, sotva se mi vrátila chuť!? Pokud tu někdo takový je, jak jste řešili testy? Na dobrovolné stále kvůli lhůtě nemohu..
Prosím, řekněte mi, že to nikdo podruhé neměl :zed: :zed:OPĚT by to přinesl manžel z práce.

Kdesi jsem cetla, ze komplikace s jednou koronou nohou byt az tri mesice..fakt je, ze lide se po tech 10 dnech izolace pri pozitivite uz netestuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1227
20.2.21 06:55

Ano můžeš ho chytit dvakrát a je jedno v jakém odstupu času.. 🙄Být tebou zavolám lékaři a on ti řekne co a jak 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1227
20.2.21 06:58

@lilith1 ano je to pravda dělala sem na covidove jednotce.. Teď Teda ne jsem těhotná doma v bezpečí ale na testy jsem chodila jednou pak už ne.. 🤦🏽‍♀️.. 10 dní sem byla doma druhý test nedělali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14590
20.2.21 07:02

Je otazka, zda je to podruhe, anebo je to stale to prvni nakazeni, ktere nebylo vylecene, takze se potize vratily :think:

Pred lety jsem si privezla nejake virove svinstvo z Recka. Telo se s tim virem nedokazalo samo poprat, takze jsem „virozy“ mela co 2 mesice :zed: Na imunologii jsem se dostala asi po roce trvajicich potizi a tam me toho zbavovali dalsi asi 2 roky. Tak dlouho me trapil cizi virus, nez jsem mohla rict, ze jsem zase zdrava :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1455
20.2.21 07:10

Znama to podruhe chytla v dobe, kdy jeste mela byt imunni, tak bohuzel mozne to je. Zavolej MUDr rekne ti vic, drzim palce at je to jen nachlazeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5141
20.2.21 07:22

Známá pozitivní v říjnu, nyní znova. Poděkuj idiotům, kteří na vše kašlou s tím, že se jedná o chřipečku. Jen tady na emiminu je jich dost. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
20.2.21 07:26

Jestli je to možné nevím. Známá to prodělala v září a zaměstnavatel pro návrat do práce chtěl negativní test- i po 10denni karanténě byla na dalších třech testech pozitivní, takže karanténa dalších 15 dní. Jestli tolik toužís vědět jestli je to covid můžeš si zaplatit test sama- tuším 700 Kč. Jinak za sebe můžu doporučit tělo zásobit kvalitním vitaminem C a D- to ti posílí imunitu a pomůže k rychlejší rekonvalescenci nejen po covidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14590
20.2.21 07:36
@tmavíček píše:
Jestli je to možné nevím. Známá to prodělala v září a zaměstnavatel pro návrat do práce chtěl negativní test- i po 10denni karanténě byla na dalších třech testech pozitivní, takže karanténa dalších 15 dní. Jestli tolik toužís vědět jestli je to covid můžeš si zaplatit test sama- tuším 700 Kč. Jinak za sebe můžu doporučit tělo zásobit kvalitním vitaminem C a D- to ti posílí imunitu a pomůže k rychlejší rekonvalescenci nejen po covidu.

To je to, ze se nedelaji kontrolni testy. Clovek uz nema potize, tak ho oznacime za uzdraveneho. Pritom muze byt stale nemocny, jen momentalne bezpriznakovy. A za par tydnu jsou priznaky puvodni infekce zpet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.2.21 07:41

Máme v rodině takový případ, zrovna aktuálně podruhé marod. Ale jaký průběh netuším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 07:42
@Anonymní píše:
Prosím, řekněte mi, že to nikdo podruhé neměl :zed: :zed:OPĚT by to přinesl manžel z práce.

Znama doktorka nam vypravela, ze ma pacienty, co to chytli po 7 tydnech znovu.
Zavolala bych doktorce a domluvila si znovu test.
Hodne pit, vitamin D aspon 3000 IU denne, prirodni vitamin C ve vysokych davkach.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 07:44
@cecetka píše:
To je to, ze se nedelaji kontrolni testy. Clovek uz nema potize, tak ho oznacime za uzdraveneho. Pritom muze byt stale nemocny, jen momentalne bezpriznakovy. A za par tydnu jsou priznaky puvodni infekce zpet.

Protoze zjistili, ze lidi jsou po covidu pozitivni treba jeste 3 mesice, na jare to tak bylo. Pak v CR nepribyvali uzdraveni, tak to zrusili…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat