Mám rýmu, mužů mít covid?

Anonymní
19.2.21 14:15

Mám rýmu mužů mít covid?

Ahoj trochu to ve mě hlodá už od včera měla jsem trochu ucpaný nos k večeru a dneska jsem se vzbudila a smrkam a smrkam. Pro jistotu jsem si dnes vzala volno a objednala jsem se na antigeni test. Bohužel místo na tyto testy je až v neděli. Já si teda spíš myslím že jsem nachlazena ale pro klid na duši jsem se raději objednala na test. Sem tam si i odkaslu. Mám dost náročnou práci kde musím mít roušku celou pracovní dobu a doma pak i kašlu po odložení rousky. Je možné byt nemocná i z rousek? :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62115
19.2.21 14:18

Jo, možné je vše

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1702
19.2.21 14:18

U mě se covid projevoval pouze rýmou jiné příznaky jsem neměla. Určitě jdi na test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26132
19.2.21 14:19

Známá jediny priznak ryma, antigenní test pozitivni, potom i PCR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9582
19.2.21 14:29

Muž teď donesl domu parádní rýmičku, sám je marnej už tejden, prsknul to na mě, ale celkem držím, starší dítě dneska problilo noc, jak polyká hleny, mladší už je taky taková přešlá…muž šel raději na PCR a covid to není…tak ono to asi nepoznáš, jedině test :nevim: u těch novejch mutací prej už nebývá ani ztráta čichu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 14:42

Děkuji za odpovědi a moc jste mě nepotěšili 🤣 :lol: já si vždy myslela že nákazeny musí mít horecku… Teda tak mi to bylo v práci prezentováno :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
30251
19.2.21 14:45
@Anonymní píše:
Ahoj trochu to ve mě hlodá už od včera měla jsem trochu ucpaný nos k večeru a dneska jsem se vzbudila a smrkam a smrkam. Pro jistotu jsem si dnes vzala volno a objednala jsem se na antigeni test. Bohužel místo na tyto testy je až v neděli. Já si teda spíš myslím že jsem nachlazena ale pro klid na duši jsem se raději objednala na test. Sem tam si i odkaslu. Mám dost náročnou práci kde musím mít roušku celou pracovní dobu a doma pak i kašlu po odložení rousky. Je možné byt nemocná i z rousek? :?

Jasně, že může. Na antigenní bys s příznaky chodit neměla, ale co už, lepší než nic.

Prosím tě upřímně, nikam nechoď. Krom těch testů, pochopitelně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47382
19.2.21 14:45
@Anonymní píše:
Děkuji za odpovědi a moc jste mě nepotěšili 🤣 :lol: já si vždy myslela že nákazeny musí mít horecku… Teda tak mi to bylo v práci prezentováno :palec:

Ani zdaleka ne.
Běž běž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30251
19.2.21 14:46
@Anonymní píše:
Děkuji za odpovědi a moc jste mě nepotěšili 🤣 :lol: já si vždy myslela že nákazeny musí mít horecku… Teda tak mi to bylo v práci prezentováno :palec:

Tak to vůbec. Třeba kolegyně jen neměla čich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 14:56
@Bábrdl píše:
Jasně, že může. Na antigenní bys s příznaky chodit neměla, ale co už, lepší než nic.Prosím tě upřímně, nikam nechoď. Krom těch testů, pochopitelně.

Proto jsem si vzala dneska volno v práci a nikam nesla. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
30251
19.2.21 14:58
@Anonymní píše:
Proto jsem si vzala dneska volno v práci a nikam nesla. 8o
:srdce: :srdce: :srdce: :srdce: A kdyby tady bylo víc takových jako ty, tak na tom nejsme nejhůř z celé EU.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 15:17

@Bábrdl a proč bych na tyto testy chodit neměla? Nevyznam se v tom děkuji za upřesnění :) nikdo jsme to ještě nechytli takže netusim jak to chodí.

• Citovat
  • Nahlásit
30251
19.2.21 15:27
@Anonymní píše:
@Bábrdl a proč bych na tyto testy chodit neměla? Nevyznam se v tom děkuji za upřesnění :) nikdo jsme to ještě nechytli takže netusim jak to chodí.

Správně bys měla s příznaky rovnou na PCR od doktora, ale co už.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
19.2.21 15:57
@Anonymní píše:

Jak jsi na tom aktuálně s čichem?
Já jsem měla jen ztrátu čichu, nic jiného. PCR test pozitivní.
Jinak jsem měla jen ucpaný nos, nic jiného. Žádná teplota, žádný kašel, žádné smrkání, kýchání nic. Jo a lehce střevní potíže. Ale to jsem si dala do souvislosti až s pozitivním testem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2460
19.2.21 16:17
@Anonymní píše:

Nemusi ti byt nic a nebo taky vsechno, to se takto neda brat. Navic horecka muze prijit pozdeji a nebo taky nemusi dorazit vubec. Jistotu ti da jen PCR test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat